Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Čtyři hvězdičky za seriál jako celek a jedna k tomu za super hlášky T'Pol a Tuckera. :-)

Fallout: Nuka Break (2011)

Ale jo, nebylo to nejhorší. Falloutovskou atmosféru se povedlo převést do filmového zpracování, i když samozřejmě na tomhle filmečku je vidět, že jde o amatérský pokus. Doufám, že se dožiju i nějakého profesionálního celovečerního zpracování téhle hry, která je určitě jedna z nejlepších vůbec.

Svéráz národního lovu (1995)

Vysoké hodnocení tohoto filmu je pro mě zřejmě tou největší záhadou na ČSFD.

Splice (2009)

Mně každá scéna s Dren přišla nechutná, nemůžu si pomoct. Víc než kdejaký horor. Otázkou je, jestli to je plus nebo mínus. Každopádně film i jako celek mi tak úplně nesednul.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Voyager jsem miloval. V tu dobu mě zaujaly hlavně lepší efekty oproti papundeklovým předchůdcům. Nejlepší postavy: Sedmá z devíti a královna Borgů .. mňam :-)

Ve jménu krále (2007)

Když já jsem se u toho ani na chvilku nenudil a toho si vždycky u filmů cením. Dobře, pár divných chvilek a střihů to mělo, ale znám horší filmy, hodně horších filmů.

Pohřben zaživa (2010)

Jeden z filmů, u kterého se člověk ani na vtěřinku nenudí.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Tak jsem koukal na film a čekal kdy už to jako začne. Ale ono nějak nic nezačalo.

City Island (2009)

Miluju komedie, kde se celá rodina sejde u večeře a všichni se hádají a hláškují. :-) .. Tohle je určitě jeden z filmů, který budu doporučovat všem.

Babylon A.D. (2008)

Nebýt podivného konce, tak bych s klidem hodnocení i zvýšil.