Hanna (2011)

V jistém smyslu hodně originální. Ani nevím co se mi na tom tak líbilo, ale ještě teď při psaní komentáře doposlouchávám závěrečnou skladbu a říkám si, že jsem prostě viděl super film. Slabší chvilky ale má, to nepopírám.

X-Men: První třída (2011)

Povedený X-Men s velkolepým závěrem a jednou pěknou vsuvkou :-) "Go fuck yourself".

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Skvěle. Už dlouho jsem neviděl komedii, která by byla opravdu vtipná. Paul tu sérii přerušil. Mám asi slabost pro filmy se sprostýma hláškama... Nutno vidět v originále! Ty kecy jsou nepřeložitelné! :-)

Thor (2011)

Pro mě letos největší zklamání.

Sucker Punch (2011)

Konečně jsem po dlouhé době viděl nářez, který je tak našlapaný, že ani nejde vstřebat na jedno zkouknutí. Paráda!

Na vlásku (2010)

Nebýt tam ty skvělou zábavu narušující hudební čísla, klidně bych dal plný počet.

Finanční krize (2010)

Na první shlédnutí není možné všemu stoprocentně porozumět, pokud člověk není přímo do problematiky zasvěcený, ale rámcový přehled o událostech, které předcházely krizi, jsem si udělal. Dokument je vytvořený profesionálně, zajímavě a zabývá se fakty. Doufám, že do budoucna takových přibude a naopak klesne popularita Michaela Moora, který kecá jen to, co se mu hodí.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Podle mého názoru měl přenos spád i vtip. Děkuji ČSFD za Oscarovou noc.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Tak tomu říkám podívaná. Co se týče vizuální stránky filmů, Zack Snyder je pro mě absolutní špička.