Stalker (1979)

Jednotlivé filosofické průpovídky opravdu moudré, ale i přesto obyčejným člověkem pochopitelné, i když komplexně je film pro více shlédnutí a na zamyšlení.

Hanebný pancharti (2009)

Film má své kvality, ale tenhle druh neustálého napětí já prostě nemusim. Dal bych 3*, ale přidám ještě jednu za Christopha Waltze, který si zahrál fakt super slizkého nácka.

Rok jedna (2009)

Občas vtipné, občas trapné, ale nenudil jsem se. Během sledování to ve mně evokovalo tyto filmy: Apocalypto, 10 000 př. n. l. a Život Briana.

Largo Winch (2008)

Vcelku dobré. Jak vizuálně, tak příběhem. Lepší 3*.

3-iron (2004)

Žádné hodnocení. Proč? Protože se mi začátek líbil, ale to, že byli oba němí, mě prostě naprosto nudilo, možná kdybych to dokoukal do konce, tak bych z toho zešílel a začal řikat něco místo nich. Nedokoukaným filmům dávám odpad, ale tohle si ho nezaslouží. Takže radši se zdržuji. Možná při dalším shlédnutí se na to budu koukat jinak a v jiné náladě a zaujme mě to.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Spokojenost jako s prvním dílem + dobré hlášky, hlavně v úvodu.

Flanderský pes (1999)

Příběh o tom, jak chudí-dobří lidé trpí kvůli bohatým-zlým. Jinak také o touze chlapce stát se umělcem i přes všechny překážky, které mu život staví do cesty. Podle mého docela povedený filmek, kterého od průměrnosti zvedá i hudba. Slabší 4*.

Tábor tygrů (2000)

Slušný film z prostředí vojenských výcvikových táborů. Místy drsné scény, místy vtipné hlášky. Z žánru bych hodnotil jako lehce nadprůměrný snímek.