Dobryňa Nikitič a tříhlavý drak (2006)

Nemůžu se vyhnout srovnání s filmem Aljoša Popovič a Tugarin Zmej, na kterého tento snímek nemá, ale bavil jsem se poměrně dobře. Je potřeba předtím vidět Mrazíka a Matrix, ale předpokládám, že obojí každý viděl několikrát.

Loudilové (2009)

Příliš předvídatelné, ale zábavné.

Marley a já (2008)

Nemám rád Jennifer Aniston ani Owena Wilsona. Nemám rád filmy, ve kterých je v hlavní roli pes. A ještě navíc když jsou rodinný. Vlastně vůbec nemám rád ani samotný rodinný filmy. Tak proč sakra dávám pět hvězdiček?!

Zack a Miri točí porno (2008)

Kevin Smith vytvořil další hromadu vulgarity a opět mě tím pobavil. Dutch Rider (Bludný Holanďan nebo jak se to správně překládá) mě opravdu dostal. :-)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Bohužel taky hodně trapností jako v prvním díle, ale tentokrát došlo i na opravdu vtipné situace. Soubojů bylo víc, byly propracovanější, přehlednější, větší, lepší a celkově film měl od začátku do konce tempo a ani na vteřinu nenudil. Jen bych vytknul kinům přehnanou distribuci dabingované verze (když už platíme ty kartelové ceny, tak by to chtělo kvalitu), ale to je zase jiný příběh.

Terminator Salvation (2009)

Výborné akce, výborně provedený postapokalyptický svět, výborné zvuky (i když možná trochu vykrádačka Války světů) a efekty .... ale ten konec.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Příběh neoriginální (fantasie vs. realita), ale animace povedená, nádherná hudba filmu sedla a vtip nechyběl. Lepší 4*.

Soudný den (2008)

Zábavná akční podívaná v dobře provedeném postapokalyptickém světě. Odpouštím i těch pár vykrádaček v soubojích.

Star Trek (2009)

Viděno podruhé a ... povyšuji skvělý pětihvězdičkový film na nejlepší sci-fi orgasmus, jaký jsem kdy viděl. - "Set a course for Vulcan. Maximum warp. Punch it!"

Pouta války (2004)

Na 5* by bojové scény musely být propracovanější.