• Thriller

Supové hrůzy (1987)

Levnej, nudnej a rutinní akčňák, kterej věčnej experimentátor Steve Railsback natočil evidentně jen pro prachy. Jediný, čeho se tak divák dočká, že 90 minut pozoruje, jak jde Railsbackova kariéra do kytek. Na vhs vyšlo pod názvem Supové Hrůzy.

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

Zmatený nesmysl, který od naprostého krachu zachraňují někteří dobří herci a pěkná kamera. To, proč se Strach, který evidentně svojí řemeslnou zručností převyšuje většinu tvůrců ČT, pouští do podobných debilit, ví snad jen Bůh. Jinak naprostá tragédie, s dementním vyústěním a otravnou dvojící sester, které furt pobíhají všude v bílém, jako saniťáci. Když jsem viděl na ČT upoutávky a vyjádření tvůrců, čekal jsem slušný film, ale dočkal se jen zmatku, natočeného jako architektonický dokument. Ať si Šifru mistra Leonarda kritizuje kdo chce, faktem ale je, že amíci mají ánunk o tom, jak mají podobné filmy vypadat. My, ani omylem.

Škodná (2007) (TV film)

Zoufalý pokus o krimi v západním stylu. Ale když se to bere jako parodie, je to velká zábava, to zase jo.

Souboj seriálů... vy rozhodnete! (2011) (pořad)

Další nudná debilita, která má lidem zničit sobotní večer. To už jsou zábavnější snad i ekonomické zprávy na ČT 24.

Setkání v Praze, s vraždou (2008) (TV film) odpad!

Naprostý zoufalství, kde dominujo úděsně natočený scény se saxofonistkama. Klasická hloupost, která mohla vzniknout jen v ČT, kde se evidentně řídí heslem, že "Z cizího krev neteče". Tyhle debility tožiž zaplatí blbej divák, takže žádnej stres, ne?:)

Acolytes (2008)

V dobách, kdy debility jako je Paranormal Activity lámou žebříčky návštěvnosti, nečekám, že tenhle film někdo ocení. Je sice fakt, že postavy se občas chovají nelogicky, ale to divák tvůrcům rád odpustí, protože jinak všechno slušně funguje.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Solidně natočený a zábavný film, který bohužel táhne dolů dementní scénář. Jako viděl jsem už hodně, ale takový kretény, už dlouho ne. Jestli chtějí točit další díl, ať klidně Declan O'Brien klidně režíruje, ale od scénáře, ať se drží dál. Tak debilní chování hlavních postav, se totiž jen tak nevidí. Bože! Ale scéna z úvodu, kdy blázni ovládnou nemocnici, za zvuků Straussova Na krásném modrém Dunaji, se pochválit musí. 50%

Aréna (2011)

Solidní béčko, který je brutální a dobře zahraný i natočený. Prostě všechno, co od filmu podobný kategorie divák očekává. Tenhle film splnil, co slíbil a tak to má bejt.

Hellraiser: Revelations (2011)

Když se v hororu, při pohledu na hlavního záporáka, neubráníte smíchu, víte, že je něco špatně. Hellraiser: Revelations je rychlokvaška, vzniklá jen proto, aby studio dostálo svým smluvním závazkům a nepřišlo o práva na značku Hellraiser. A podle toho, to taky vypadá. Za 300 tisíc toho moc nepořídíte a režisér Garcia se snažil zuby nehty, aby z tak mizivého rozpočtu, něco vydupal. Těžko mu nadávat za výsledek, když mu studio svým rozpočtem hodilo pod nohy takový klacek, na kterém by si rozbil držku každý. To všechno by se ale dalo zapomenout, kdyby hrál Pinheada Doug Bradley a né obtloustlý idiot z ochotnického kroužku. Pohled na nového Pinheada, diváky nevyděsí. Spíš budou přemýšlet, jestli pod tím kostýmem není Steven Seagal, nebo že mají Cenobiti asi dobrou závodní jídelnu. Prostě i fanoušek Hellraisera, v doma udělaným kostýmu, by vypadal líp. Má ten film vůbec nějaké klady? No, někteří z těch herců nejsou tak hrozní a scenárista a tvůrce gore efektů v jednom, Gary J. Tunnicliffe, měl pár docela dobrých nápadů . A pokud stál film opravdu jen 300 tisíc, nevypadá po vizuální stránce tak zle. To je ale asi tak vše. Tenhle film prostě neměl nikdy vzniknout.