• Krátkometrážní

7 čili sedm dní (1994) (pořad) odpad!

Celou hodinu nás trápila, celou hodinu nás mučila, celou hodinu nás týrala. Ach, ta Sedmička byla pro mě vždy utrpením...aspoň, že ten odpuzující pořad konečně skončil.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad)

Prima vyrukovala začátkem tohoto roku hned se dvěma "černými perlami": pořadem Vím, cos dělal v pátek a Nepodceňuj blondýnky. Obě jsou takové nehorázné koniny (a to jsem ještě slušný), ale Blondýnky jsou přece trochu jen na nějaké úrovni, aby se vysílaly. Ale Vím, cos dělal v pátek? Tenhle název přede mnou radši nevyslovujte...však si sami přečtěte můj komentář, který snad mluví za vše.

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Tohle je snad vtip? Začínám pochybovat o zdravém rozumu těchto lidí, kteří se nechali zhypnotizovat, aby ze sebe udělali totální pitomce. Naprosto nejhorší soutěžní pořad, jaký jsem kdy viděl.

Nic než pravda (2008) (pořad)

Nic než pravda...zajímavý toť pořad. Na jednu stranu nesmírně vlezlý, ale atmosféra a nabitost soutěže z toho překvapivě dobře srší. Díl s matkou - jehovistkou snad nikoho jak ve studiu, tak u diváckých obrazovek nenechal chladným. Obrovským plusem pro pořad je Petr Šiška, který působí tajemným dojmem, a jasně dokazuje, že i když skládá slaďáky, jako například Ještě že tě lásko mám, dokáže být nelítostný a soutěžícího pořádně podusit. Ale pořád je pouze o komerci a penězích - i když by si soutěžící zasloužili smažit se v ještě větším pekle, než je Nic než pravda.

Ber nebo neber (2007) (pořad)

Jeden z lepších dívatelných soutěžních pořadů TV Prima. Sice pravda, soutěž nemá příliš inteligentní scénář, náhody je zde příliš moc a 5 mil. Kč by tak mohl vyhrát i naprostý pablb, ale Zuna konečně předvedl, že umí dělat něco jiného, než moderovat zprávy. Dalším plusem pořadu jsou krásné slečny s kufříky (mlask!) a tíživá atmosféra. Ale protože je to opravdu jediný koukatelný soutěžní pořad Primy, musím nadhodnotit a dát 3*.

Super Mario Bros. (1993)

Úloha pro všechny věkové kategorie: Uwe Boll točí adaptace počátačových her. Za jeden průměrný film obdrží na ČSFD.cz zhruba 21,6 %. Super Mario Bros. dostali na ČSFD.cz průměrné hodnocení 46%. Točili jej čtyři režiséři. a) Kolik procent úspěšnosti připadá na jednoho režiséra filmu Super Mario Bros.? b) Kolik by padlo procent úspěšnosti na Super Mario Bros., jestli by se ke čtyřem režisérům přidal i Uwe Boll? c) O kolik procent je Uwe Boll úspěšnější než režiséři Super Mario Bros.? Odpovědi mi laskavě pište do vzkazů. P.S. Tak tenhle film stojí za... Almost Unreal od Roxette. Ale to je vše.

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad) odpad!

Ubohý humor Suchánka a Genzera, který se snaží být tím samým, co Tele Tele, jenže to se jim ani zdaleka nedaří. Tele Tele-mu nesahá ani po špičky. Odpad!

X Mix (2008) (koncert)

Jedna hvězda za Rudu z Ostravy, jeho písnička byla opravdu skvělá :)

O skřítku Racochejlovi (1997) (seriál)

Večerníček, jehož generálním partnerem je Danone? Heh... ale ne, to je jen takový malý postřeh. Jinak mě to až na hudbu nějak neosnilo.