Rodinka na kousky

USA, (2015–2019), 27 h 45 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Justin Adler

Hudba:

Rob Simonsen

Colin Hanks, Betsy Brandt, Thomas Sadoski, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, James Brolin, Dianne Wiest, Zoe Lister Jones, Niall Cunningham, Holly J. Barrett (více)

Série(4) / Epizody(79)

Rodinka na kousky je komedie o velké, šťastné rodině a veselých, nepříjemných a hlavně nezapomenutelných okamžicích jejího života, jak je vidí jednotliví členové rodiny. (Viacom)

tranquill

Jasně, je to na principu Takové moderní rodinky, jejíž genialitu sice nedosahuje, ale i tak se u bláznivých kousků každého kousku rodiny výborně bavím :-) ()

bouncer

Po 8 dílech už bych se snad ustálil na 4*. Skvělý sitcom, oživení trochu skomírajícího druhu, který bohužel střídá trapnější fáze s geniálními slzy-rvoucími díly. ()

Gogo333

Po Modern Family další povedený rodinný sitcom. Každá epizoda rozdělena na čtyři kratší příběhy. Obsazení povedené. Seriál vtipný a stále baví i při čtvrté sérii. 75% ()

Mimomisu

Po pilotu zatím hodnotit nebudu, ale samotna premisa a snaha o prekopani klasickeho sitcomoveho zanru je mi hodne sympaticka a na dalsi dily se urcite tesim. Pokud tvurcum tohle tempo vydrzi, mohla by to byt stejne prijemna stalice jako Modern Family. EDIT: Po trech dilech dam s klidem 4 hvezdy. Napad stvorit kazdy dil ze ctyr epizod vzajemne propojenych postav me bavi naramne. Vse totiz rychle odsypa, neni cas na zbytecny provareny vtipy, kazda scenka je vypointovana a diky tomu ma clovek pocit, ze misto dvaceti klasickych serialovych minut jich sledoval jenom deset a to myslim jako lichotku. ()

Galerie (1 541)