Sinecod

Norsko
maso na špejli

• 4.9.2014  21:11
    Kopačky (2008)

Až moc trapných scén, které jsem strávila schovaná za polštářem, dost nevtipných scén a rozhodně příliš mnoho penisů! Ničím mě ten film vlastně nezaujal, kromě nádherných očí Mily Kunis. Pořádně pro něj ani nemám slova, protože to bylo nemastné, neslané, nezajímavé, hloupé. Pořád to s Apatowem zkouším, ale jeho filmy jsou pro mě hodně blbé. Všechny.

• 24.4.2014  07:23

Znovu jsem si potvrdila, že 3D není nic pro mě. Nedokážu se soustředit na všechny věci na plátně, jen na jedno místo a je to pro mě velmi rušivé. Romantická linka až příliš roztahaná (tak se rozejděte a nebo buďte spolu sakra) a absolutně nevýrazný záporák, který měl dvě akce a celou dobu filmu byl spoustaný a měl akorát silácký řeči. Harry jako další záporák byl úplně vedle, pořád vypadal jako klouček, kterýmu táta nechce koupit iPod a poslední záporák, no ten tam byl uplně mimo. Je tedy pravda, že konec před koncem mě dost zaskočil ačkoliv to zase tak překvapující není. Stopáž je dost přestřelená, o půl hodiny méně vzdechů by vůbec neuškodilo. Raimiho Spider-man u mě pořád vede a to celkem o dost. ___________________________________________________________________________________________________ K plzeňské projekci: Jsem moc ráda a vážím si toho, že byla i v Plzni, skutečně moc, ale pokud bude příště, velmi bych ocenila menší sál, jakože menší tak pro 50 lidí. Připadala jsem si jak na školním představení se vším tím zasraným popkornem a odporným srkáním litrový coly a hihňáním a volováním 17-18 letých dětiček, co se kurva neuměj chovat. Příště si raději zajedu do Prahy, protože tam se nebudu bát, že mi někdo přilepí žvýkačku do vlasů.

• 23.4.2014  07:15

Amazing? Ani náhodou. Snad ani to The good enough Spider-man mi tam nesedí. Ukecané, utahané, upindané, jakože hodně upindané. Uvědomuji si, že tohle nepatří k mým nejlepším myšlenkám, ale je to tak utahané, že mi přijde, že se tam vlastně nic moc neděje. Líbilo se mi, že Pítr hraje hry na mobilu, nataženej na pavučině, zatímco čeká na bedgáje. A proč se točí něco, co se natočilo před deseti lety? Slabší tři hvězdičky..

• 17.4.2014  19:22
    Hostitel (2013)

Kniha Meyerovky nebyla vyloženě špatná, aspoň prvních dvěstě stran, oproti stmívání jsem tam změnu zaznamenala, než se do toho nezapletla nějaká láska a pak spisovatelka opět sklouzla k tomu, co předváděla v sérii stmívání (s ještě větší dávkou sebeobětování a sebemrskačství hlavní hrdinky, než v již zmiňované). To co v knize nebylo špatně popsané byl rozvíjející se vztah Melanie a Poutnice a pak jak se dostala k lidem do jeskyně a jak si získávala jejich důvěru. Bylo to dlouhé, pomale se rozvíjející a právě proto celkem snadno uvěřitelné. Ve filmu to bylo jak kdyby s nima byla týden a už se všema byla nejlepší kámoš. To co v knize bylo dobré, to ve filmu buď vůbec není nebo je to změněné tak, že už to s původní "scénou" nemá téměř nic společného. Ubrala bych záběry na šutry a přidala bych víc scén o právě hlavní hrdince, kterak se se všemi zbližuje. A hlavně, po nějaké chvíli Wanda v knize již vůbec nepůsobila jako duše, ale jako člověk, se všema emocema a citama. Nevím jestli to byl záměr, ale ve filmu pořád působila jako ufon. Jsem zklamaná, protože z knihy sem úplně zklamaná nebyla (kromě toho, že Meyerová nadměrně užívá věty jako: Působí mu to bolest, zabolelo mě to, nechci mu způsobovat další bolest a její asi nejoblíbenější: Zalapala jsem po dechu, zalapal po dechu, zalapali po dechu. Steph, choď na kurzy s názvem: Učíme se psát knihu.).

• 12.4.2014  20:06
    Philomena (2013)

Zajebaná církev.

• 7.4.2014  23:38

Dva hloupý a nesympatický paňáři běhají po domě bez jakéhokoliv smyslu, kdy se něco stane a místo toho, aby to řešili a posunulo je to ve filmu někam dál, pořád jen zmateně pobíhají, vaří si makaróny se sýrem nebo se hádají koho má tatík raději a to zrovna ve chvíli, kdy jim barák rotuje vesmírem a chtějí je zabít ještěří obludy. Děti jsou zlo a ve filmu obzvlášť plus absolutní nesmysl s jakousi časovou smyčkou nebo úplně blbou hrou. Srovnání s Jumanji chápu, vždyť je tam hra, hůůůů! Zatímco Jumanji je fajn film s postavami, které dělají smysluplné věci a posunují se stále dál, aby měl film spád a rozuzlení, tady se furt bincáme na jednom místě a pak bác (ne, autobus ne) konec. Ani ta Kristen se mi tam nelíbila. Kravina to je a ty já nerada.

• 31.3.2014  14:46

Nic se tam neděje. Musela sem to při některých pasážích přeskákat. A digitální dítě? Co to sakra? Herci vypadají jako že jsou tam omylem a že tam být vůbec nechtějí. Vím, že je Kristen dobrá herečka, mám jí ráda, proto mi to přijde celé příšerně směšné. S dvojkou nejhorší díl...

• 21.3.2014  09:31
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Pro mě je to totiž jako fantazy. Věřím, že takhle by si nějaká žena mohla žít někde v jiný galaxii, stejně tak jako věřím, že v jiný galaxii může být Thor. Jsou to čtyři ženy, každá jiná, který si žijou krásnej život a jejich problémy sou většinou dost povrchní a právě proto se na to ráda dívám. Reality mám dost a dost ve svém vlastním životě.

• 18.3.2014  07:31

Asi takhle, na začátku se až moc kecá a než se děj k něčemu dostane, je víc než půlka filmu pryč. Oba dva filmy se mi líbí víceméně stejně, ale asi bych ho potřebovala vidět ještě jednou, abych to všechno vstřebala. Vadí mi nepřehledná akce, ve stejných oblecích na stejném místě se mi postavy blbě identifikovali. Váhala jsem mezi třema a čtyřma, spadlo mi to k té třetí z toho důvodu, že jsem snímek viděla včera a na to, že má 146 minut, spousta scén mi vůbec neuvízla v hlavě. A u obou filmů mi vadí, že se neorientuju v prostoru a čase. Chci vědět kde přesně je ten svět (naše planeta? jiná? jaký světadíl?) a jaký je rok (náš rok? jestli na jiné planetě, jak tam počítají roky?). Knihu jsem nečetla, nic o ní nevím a chci znát umístění. (A ty si Třešeň trhni)

• 5.3.2014  13:04
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Tenhle film se mi líbil hlavně díky hlavní představitelce, která byla sympatická, nechovala se jak praštěný tele, ale jako zralá žena, která dělá logická a rozumná rozhodnutí. Je to film příjemný, ničím nezadrhávající, nepindající emoční žvásty a bláboly, nenimrající se nikterak příliš ve věkovém rozdílu hlavních protagonistů, jen se veze na romantické vlně. Nenašla sem tady nikterak velká klišé, řekla bych, že takhle nějak by to skutečně mohlo vypadat, když se něco podobného stane. Mám po krk těch romantických filmů, kde pořád řeší city a to já cítím ve svém srdci a ach ty vůbec necítíš s mými pocity a pojď si o nich rychle povídat, pověz mi, co ti říká tvé srdce a blá blá. A ano, tenhle film se mi líbil navzdory tomu, že nejsem osamělá, do čtyřicítky mám daleko, no sakra mám daleko i do třicítky a žádný takový románek sem ještě nezažila. A jděte se všicky bodnout, ale Heather vypadala bezvadně.

• 27.2.2014  07:05
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Prozatím čtyři. Pokud ale každý díl bude téměř identický a předvídatelný jako doposud, půjdu s hvězdou dolů. Po osmém díle přemýšlím, zda i ty tři hvězdičky nejsou moc. Každý díl to samé, postavy mi nejsou sympatické a děti ve filmech/seriálech, ještě navíc zpanchartělý, jsou vždycky zlo. Každý díl jsou tam lidi, kteří mají nějaký problém, taťka se bojí o syna, syn čumí, pak namaluje číslo, taťka pátrá, dopátrá se. Vše dobře dopadne. A pak se chytíme za ruce a vyskočíme z okna.

• 27.2.2014  07:04

V rámci romantických filmů čtyri hvězdičky. Je to milý film, na ženskou depresi to pravé. A Toskánsko je moc krásné! Škoda, že Sandra Oh neměla víc prostoru, když byla její postava Patti s Frances, byla takovým malým sluničkem:)

• 12.2.2014  09:07
    Muž z oceli (2013)

Taky si propůjčím slova Chandlera: " Já se i s krabicí mléka znám delší dobu." Hm, no, pěkné obrázky. Ten film sem viděla včera a pořádně si nevzpomínám o čem byl. Vím, že tam byl supermuž s hranatým obličejem, nějaká holka která vstupovala do vojenských akcí naprosto bezdůvodně a taky nějaký ničení veřejného majetku. Blockbustery mám ráda, s tímhle mám ale monumentální problém. Hezký obrázky mi nestačí, nejsem na výstavě.

• 11.2.2014  12:04

Nudný film u kterého mě štvalo dost faktorů od Jennifer Connelly, která je mi nesympatická svým herectvím přes jejího neuvěřitelně otravného synka, který měl dostat přes držku hned na začátku až po blbý závěr celého filmu a to především proto, že lidstvo je banda hnusáku, která si žádný dobrý konec nezaslouží. Nic by mi neudělalo větší radost než konec lidské rasy alespoň ve filmu.

• 27.1.2014  19:53

Já doufala, že na konci se nám dostane vysvětlení, že oba hlavní protagonisté si jedou těžce v drogách a proto mluví jako filozofující primitivové, no, na drogách. Hloupé, i na teenagery, dětinské postavy, které jen říkají nějaký věty, jenom prázdný slova. Na konci mi z toho vylezl film: Bla bla, screw it, bla, hezká písnička, bla bla bla, screw it, bla, titulky.

• 15.1.2014  07:42

Jsem zklamaná a vlastně ani nevím proč. Film má všechny předpoklady k tomu, abych seděla na obláčku a přitom sedím normálně na chodníku. Mám ráda takové dvojice, filmy, náměty a přitom jsem se nudila, ústřední dvojka mi přišla trochu hloupá a dost nezajímavá. Aimee se hihňala, vadilo mi, že tam nebyl rozvinut, alespoň nepatrně její konflikt s mámou, když už to tam bylo několikrát řečeno, navíc by to přispělo ke změně její osobnosti, aby to nebylo hned ze dne na den a Sutter, no, vlastně se mi líbil přesně takový jaký byl. Mrzí mě to za mě, chtěla jsem být okouzlena..

• 24.12.2013  23:31

Miluju Disneyho filmy. Takové ty pravé disneyovky. Jsou krásné, nápadité, hřejivé, hravé a vtipné. Díky Walte:-)

• 10.12.2013  21:07

Překvapivě velmi příjemný, vtipný, svižný a do trapnosti nesklouzávající film, který mi zvedl náladu v šedivém počasí a rozesmál mě svým celkem i inteligentním humorem. To, že je celé téma trochu praštěné mě nechávalo chladnou, snímek je naservírován stylem: takhle to je, nech to být. Oddechový vtipný film, který Vám nevygumuje mozkové závity jak to americké komedie mají ve zvyku, možná snad i proto, že vtipná složka koexistuje s tou dramatičtější, ale tak pěkně, že humor není křečovitý a vážnější scény nepůsobí jako pěst na oko. A taky proto, že Vince (vem si mě za ženu, prosím!) je báječný a s jeho postavou se dá snadno sympatizovat. Takže juch a konečně z kina neodcházím po dlouhé době zklamaná.

• 24.11.2013  20:29

To je sklad porcelánu? Nie, zemiakov. :-)

• 13.11.2013  07:57

Pěkný film na klidný večer. Jen mi na něm něco nesedělo a když sem ten večer usínala, přišla sem na to co. Žena, která se tři měsíce válí po rozvodu v posteli a žije v domě svých rodičů, aniž by si převlékla tričko či něco dělala, podle mě není žena, která si něco začne s o tolik mladším klukem a to ještě stylem nejdřív se budem líbat a pak na to hned vlítnem.

• 11.11.2013  12:04
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Odpad zpráv, žádné milosrdenctví. Je to čím dál horší, nad reportážema žasnu a pociťuji zvláštní chuť mlátit hlavou do zdi.

• 7.11.2013  07:20
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Ditu mám ráda už od časopisu Albert, který sem poprvé otevřela a pak už se jen těšila na další číslo. Je mi moc příjemná a sympatická a její vaření je takové vaření normální obyčejný ženy, t.j., žádné super rychlé krájení cibule, přičemž je každá kostička stejná, žádné profíkovské míchání ani supr obracení jídla do vzduchu. Celý koncept pořadu je mi zkrátka milý. Navíc sem si včera u dílu s krupicovou kaší vzpomněla, jak sem si jako malá v kaši dělala ostrůvky s největším kouskem kakaa a potůčky z rozehřátého másla. Bávííí!

• 5.11.2013  10:55

Džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink.

• 19.10.2013  13:25
    Alex a Emma (2003)

Až na ten upindaný konec celkem příjemný, ničím nepřekvapující, lehce romantický film. Neurazí, nenadchne. Na to, že to je o spisovateli, mohl se scénárista zaměřit na to, aby vykreslil svoje postavy trochu jinak než jen figurky bez mozku, povahy, osobnosti. Mám ráda, když znám své postavy. Průměr, spíš klesající dolů.

• 11.10.2013  08:12
    Partička (TV pořad) (2009)

Slovenská partička je skvělá. Často se směju jak blbá, až z toho slzím. Kam se na slováky hrabou čehúni. Oblíbenci: Petra Polnišová a Roman Pomajbo.

• 2.10.2013  16:11

Absolutně sem nepochopila tak vysoké hodnocení a to z několika důvodů: 1.Hlavní kluk je drsňák, žije pro partu a image, ohlíží se jen na sebe, polomrtvýho kluka (jeho vinou!) nechá být a utíká pryč a ještě se u toho tváří tak samolibě, že by mu slušela moje bota v ksichtě. A pak spatří ji. Ne, nepadne na kolena. Vysměje se jí. Ona pak něco zahuhlá a bem, je z toho láska jak trám. A děsně jí miluje a na svoje kámoše kašle a je najednou tak strašně hodnej a pozornej a prohlédne jak hloupý a špatný byl. Šikovnej, že jo? a to ani nemusel být ve vězení. 2. Hlavní holka je naivní káča, která furt mele ňáký hovna o bohu a je tak otravná až mě to fyzicky bolelo. S tím svým svetrem a mastňáckou ofinou je jak stvořená pro našeho drsňáka. Poučí drsňáka o tom, jak jí nezajímá co si o ní ostatní myslí aby se pak vzápetí téměř složila, protože nějaká buchta přišpendlí obrázek její hlavy na obrázek ňáký kočky ve spoďárech. 3. drsňákův problém s tatíkem mě vyloženě iritoval. Hele co je to s těma američanama? Nebudu s jedním z rodičů mluvit, protože se rozvedli. Bůhů, no fakt. 4. Umíráš, tak se vezmeme. Bude to supr. Cože, ty chceš hvězdičku z nebe? Žádnej problém, umíráš, tak já skočim do spaceship a budu tu v cukuletu. 5. A po čtyřech letech, kdy už je naivka dávno pod kytkama se dozvídáme, že drsňák studuje medicínu a má všechny rád a všichni zase mají rádi jeho. No a pak se chytneme za ruce a vyskočíme z okna. Otřesný film u kterého sem byla strašně vzteklá. Jedna hvězda za to, že mám pocit, že existují i horší filmy. P.S.: ty žvásty o bohu! Fuj. Bez utrpení není soucitu. Já při tomhle filmu trpěla a nikdo se mnou neměl soucit. A nemyslím, že to je sladké, je to jen hrozně, ale fakt hrozně blbé. Nejpříšernější a nejotřesnější romantický film, který sem kdy viděla.

• 2.10.2013  07:52
    Šmejdi (2013)

Asi tak jako všichni: Obal je špatný, ale vnitřek už ne tak moc. Nebudu se pouštět do politických keců jako všichni ostatní, je to jen celkem obyčejný, blbě natočený dokument, který ale reaguje na dnešní dobu a doufám, že spoustu lidí, hlavně seniorů ho uvidí a aspoň trochu, trošku prohlédnou. On totiž ne každý starý člověk má rodinu, která mu řekne: Podívej, tati (dědo, babi,strejdo, mami, teto), nejezdi tam, je to špatný, oškubou tě. On totiž ne každý je holt tak strašně rozumný jako vy všichni tady.

• 26.9.2013  07:25
    Samotáři (2000)

V době mých čtrnácti pátnácti let znamenalo nevidět tenhle film, nežít. Citovali jsme převážnou část osazenstva a pořád dokola jsme se smáli. Jo, byli sme paka, ale poznali jsme, že tenhle film je prostě moc fajn. Ani po 13 letech pro mě neztratil nic ze své dobré atmosféry, skvělého scénáře a bezva herců.

• 22.9.2013  17:09

Má ten člověk vůbec nějaký svaly v obličeji? Skvělá Jamie!

• 18.9.2013  12:50
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Sympatické, milé, lidské a ty jídla! Kluci jsou normální a já ráda jídlo, vaření a v neposlední řadě jeho konzumaci. Líbí se mi ta víceméně nudnost. Žádný sprostý slova, žádný buranství, žádný povyšování. Jen vaření.