• Romantický

Alex a Emma (2003)

Až na ten upindaný konec celkem příjemný, ničím nepřekvapující, lehce romantický film. Neurazí, nenadchne. Na to, že to je o spisovateli, mohl se scénárista zaměřit na to, aby vykreslil svoje postavy trochu jinak než jen figurky bez mozku, povahy, osobnosti. Mám ráda, když znám své postavy. Průměr, spíš klesající dolů.

Animatrix (2003)

Konečně jsem to pochopila!

Co ta holka chce (2003)

No, tak tedy. Dvě hvězdy a je to dost na hranici. O tom jak děvenka z čínský čtvrti stala se princeznou v krásných šatech. Je to prostě dost blbý film. Amandu Bynes mám celkem ráda, nemyslím, že je příšerná jak si myslí spoustu lidí. Colin Firth, podezírám ho, že ho někdo vždycky před rejžovo slovem akce píchne do zadku vidličkou. Hrozný scénář. Naprostá nereálnost, celý je to přítažený za vlasy. Takže znova: je to blbý film.

Hledá se Nemo (2003)

Džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink.

Láska s rizikem (2003)

To byla ale opravdu fucking kravina. Když jsem se zrovna nenudila, tak jsem se chytala za hlavu nad pitomostí dialogů. Úžasný byl ale Justin Bartha. Toho kdybych potkala, zeptala bych se ho po vzoru Garden State [2004]: ,,Are you really retarded?" protože byl výborný a kdybych to nevěděla, myslela bych si, že je opravdu postižený, tak za něj je ta jedna hvězdička. Co jako měla znamenat šílená bejvalka Jennifer Lopez? Ta tam nakráčela, zaječela si svých pár fucking a podřízla se a pak už tam zase nebyla, naprosto zbytečná scéna. A proč vůbec někdo něco takovýho natočil? ,,Jasně nebo ano?" - ,,To je to samé." - ,,Ne to není. Kdybych tě požádala, abys mi pomohl posunout gauč, řekl bys: ,,Jasně. " Ale kdyby ses mi měl dlouze zadívat do očí, a po pravdě říct, jestli by se ti líbilo, kdybych ti 12 hodin kouřila ptáka, asi bys řekl: ,,Ano." Brrrrr!

Pod toskánským sluncem (2003)

V rámci romantických filmů čtyri hvězdičky. Je to milý film, na ženskou depresi to pravé. A Toskánsko je moc krásné! Škoda, že Sandra Oh neměla víc prostoru, když byla její postava Patti s Frances, byla takovým malým sluničkem:)

Pokoj (2003)

Musím říct, že hodnocením si nejsem úplně jistá. Čím si jista jsem, že tenhle film asi nemá cenu sledovat sám. Minimálně lahev chlastu by člověku měla dělat společnost. Já jsem měla štěstí, že jsem měla po boku bezva osobu i tu lahev. Brát vážně se to skutečně nedá, snímek nema vůbec žádnou filmovou hodnotu, ale je to tak krásně špatné. Vůbec se nedivím hromadným projekcim někde v kině, protože to musi být jistě super zážitek. Určitě jsem to neviděla naposled, ale příště to zkusím s Marií.. :)

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Zdá se, že Toulavá kamera s časem ztrácí dech. Už to neni ono. Zajímavých míst po české republice si myslím, že je pořád dost, ale příliš často se opakujou muzea s auty, který sou takhle starý a takhle starý nebo se starými koly, nebo traktory nebo zemědělskýma strojema nebo loutkama a to pro mě neni zrovna moc zajímavý. Mam ráda reportáže z přírody a nebo z mojí Plzně:-)

Underworld (2003)

Víte jak máte s něčím spjatou nějakou dobu svého života? Nebo třeba jen zážitek. Vůně ovocného koláče vám evokuje prázdniny u babičky kdy jste měli věčně odřená kolena a poškrábaný nohy; když prší, vzpomenete si na svojí první pusu kterou jste dostali v dešti, zablácený boty vám připomenou když ste jezdili na tábor a tak dále. Víte o čem mluvím ne? Tak je to asi trochu banální, ale tenhle film mi připomíná mě jako dvanácti-třináctiletou bezstarostnou slečnu chodící na základku, jejíž jediný problém bylo, že jí Jarda ze sedmé bé nemá rád. A já se občas ráda vrátím do té doby. A pokud je tenhle film jako prostředek na chvíli se stát tou holkou, nemohu ho brát jen jako hloupou fantazy slátaninu. Nedostatky mi nevadí, tenhle film se mi líbí.

Brak (2002)

Neni to tak dlouho co jsem ten film viděla a nepamatuju si z něj nic. Vlastně jo, pamatuju si větu kterou řekl Vladimír Škultéty: ,,Ze všech postelí co sou na světě, ona musí chcípnout zrovna v tý maminčiný!" Blbý co?