Krueger (Another Tale from Elm Street) (2013)

Sama som zhrozená z toho, čo teraz napíšem, ale snažiť sa nalákať dievčatko týmto spôsobom nie je vo filmovom svete (možno aj skutočnom, neviem) príliš originálne. Video by sa dalo využívať ako osvetový materiál pre deti predškolského veku, nočnomorákov asi až tak nedojme. Na amatérčinu celkom slušné, Freddy nie je úplne najhorší.

Byl jednou jeden král... (1954)

Môže mi, prosím, niekto vysvetliť, prečo je táto nádherná, bystroumná, zábavná a duchaplná rozprávka nevhodná pre maloletých do 12 rokov?

V pasti (2018)

Knižná predloha vznikla o trochu skôr, ako Tiché miesto, takže v tomto smere by som nehovorila o vykrádačke a keby áno, tak v opačnom garde. Ale inak je to veľmi zábavnou formou polepená, totálne neoriginálna koláž všetkých možných podobne ladených filmových a knižných diel. Kto sa s tým zmieri, nebude sklamaný.

Holka z livechatu (2018)

Je fascinujúce, ako niekomu k potešeniu stačí jedna blbka poskakujúca pred kamerou (aby bolo jasné, nehovorím o porne). Bodaj by sa dnešní chlapi a chlapci nebáli reálnych žien. Myslím, že to platí aj na iné bezkontaktné aktivity. Ja to tiež skúsim. Za každý bodík urobím päť drepov a zatancujem Macarenu. Všetkých vás milujem. Veľmi slabé ***

Jimmy Carr: Laughing and Joking (2013)

Jimmy je nekorektné prasa a robí mi tým veľkú radosť. Hrdo sa hlásim ku skupine tupých, psychicky zaostalých, amorálnych jedincov, ktorí majú radi hlúpy záchodový humor (týmto chcem poďakovať za diagnózu od spravodlivo rozhnevaného Methewa). Mne je zase ľúto všetkých tých prudérnych suchárov, ktorí každému človeku vnucujú svoj neomylný morálny kompas. Ja tiež nepozerám Televarieté a Drišľakoviny.

Jack staví dům (2018)

A little bit of Brudos in my life, a little bit of Bundy by my side, a little bit of Dahmer is all I need, a little bit of Hansen is what I see. Et cetera, et cetera, et cetera... a Jack si z nich berie to "najlepšie", alebo ako sa zbaviť OCD. Tí, ktorí napísali do svojho komentu niečo o nastavovaní zrkadla spoločnosti, ma nesmierne potešili. Ďakujem.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Také lokácie pre služobky by som brala, akurát by moje missions museli byť easily done. Treba objektívne uznať, že Cruise, sic je to v realite kretén a primitív, je vo svojom fochu stále parádniacky frajer. Behá a skáče ako kamzík, aj keď jeho hlava, vďaka istým injekčne vpraveným substanciám, vyzerá akoby patrila trojdňovému utopencovi. V MI, ako vždy, ide primárne o akciu a napätie. Spomínaného tu máme neúrekom a tak sa to u Huntovcov patrí. Lenže, niekto mal pocit, že filmu chýba priestor pre slzu a láskavý humor, čo väčšinou vyznievalo dosť nepatrične a trápne. Pegga, ako komika, milujem, ale nemuseli z neho za každú cenu robiť humornú postavičku. Všetky rádoby šokujúce twisty a odhalenia vôbec nie sú šokujúce a to, že sa Hunt, ako tradične, hojdá polovicu stopáže vo vzduchu, ma neuspokojilo. Nič to za to, teším sa na ďalší diel Mission: Impossible - Geriavit.

Kick-Ass (2010)

"I'm just fucking with you daddy" Človek by nečakal také vysoké percento výskytu pedofílie medzi miestnymi užívateľmi. Bože, odrazu si pripadám tak strašne stará. Chloë je fakt čarovná a Cage sa mi dokonca páčil, aj by som bola ochotná uveriť, že je herec.

Venom (2018)

Darmo tu budem kňučať, že vo Venomovi nieto krvi ani vnútorností a všetci majú riadnu výchovu. No, nieto a ja napriek tomu, že darmo, aj tak kňučím. Do rodného listu by som mu ešte doplnila "komédia", totižto smiala som sa často a schuti a vďaka tomu štvrtá hviezda. Hardy, hoci strašne srandovne chodí, je mňam a tiež príkladne a poctivo pristupuje k výkonu svojho povolania, len škoda, že ho nenechali hovoriť, ako mu jeho londýnsky zobák narástol, američtina mu nerobí dobre. Strašidlo Woody na záver snáď naznačuje pokračovanie.