Let’s Dance: Revolution (2012)

Málokedy tanečný film pozerám celý, nezvykne ma zaujať dej a čakám len na čísla. Skoro ako pri porne.

Halloween II (2009)

Nikto nevie rozchodiť smrť s takou gráciou, ako Michael Myers. Zombie sa prinavrátil ku svojim magickým pilulkám a oblažuje nás otravnými snami a halucináciami. Herecký ansábel si opäť zostavil zo svojich kamarátov a samozrejme nezabudol ani na manželku, ktorej zosnulú postavu oživil vo forme halucinácie, sna, ducha alebo čo to bolo. Navyše evidentne trpí nezdravou fixáciou na silikóny. Obľúbený citát z filmu: "Kto to mohol urobiť?" Slabé **.

Djesus Uncrossed (2013)

Mňa dostal už názov. Pozdravujem všetkých, ktorí vášnivo očakávajú celovečerák. Držím palce.

Ťomnyj mir: Ravnověsije (2013)

Ruské rozprávky už nie sú tým, čím bývali, ale aspoň ruské dievčatá nestratili na kráse (až na hlavnú hrdinku). Vizuál je oku lahodiaci, ale príbeh je dosť povrchný a herecké výkony kvalitatívne úsporné. Leitmotívom je, ako to už tradične pri mládežníckych fantasy býva, nehynúca a obetavá láska. Lenže Ťomnyj mir už je na môj vkus príliš preláskovaný a vďaka tomu niekedy pôsobí gýčovito a komicky.

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Nehanebne a priehľadne tendenčné "reportáže", ktoré v súčasnosti síce niekedy pôsobia až groteskne, ale v tom období to až taká švanda nebola. Publicistika z čias, keď sa plány plnili aspoň na 150%.

Corbin Nash (2018)

Aj ja si dám vytetovať priezvisko na prsia. Človek nikdy nevie, kedy si bude musieť pripomenúť, ako sa volá. Preto si ho dám urobiť zrkadlovo. Má síce viac písmen a terén je výrazne hornatejší, ale benefity rozhodne prevyšujú negatíva. Teraz k filmu, ten na mňa pôsobil skôr ako pilot k seriálu, ale ak by nevymenili predstaviteľa Nasha, neviem, či by som na to mala nervy. Feldmana som nespoznala ani náhodou, parádnica jedna. A len tak na okraj, blowjob od upíra, nový level statočnosti.

Poslední výkřik (2012) odpad!

No páni! Netušila som, že v chránených dieľňach sa vyrábajú aj filmy. Pre Kučerovic chlapcov je to pravdepodobne posledný výkrik ich filmovej kariéry.

Rampage Ničitelé (2018)

Ako dvanásťročnú by ma Besnenie možno dohnalo k slzám a nadšenému tyvolovaniu, teraz ma skôr doháňalo k zívaniu. Už som videla vyčíňať zopár veľkých, bielych, chlpatých opíc, mentálne na úrovni dieťaťa predškolského veku, s pochybným zmyslom pre humor a slabosťou pre nadmerné užívanie fakáčov. Takže pre mňa nič nové. Odporúčam vypnúť kritické myslenie, lebo nad niektorými vecami ostáva rozum stáť.

V čísle 9 - The Trial of Elizabeth Gadge (2015) (epizoda)

Celá táto epizóda je poskladaná z geniálnych hlášok a pekelných dvojzmyslov. A samozrejme, na záver typická deviatkovská pointa ako vymaľovaná.

The Institute (2017)

James Franco mi nikdy neprirástol k srdcu a v The Institute mi naďalej k nemu neprirastá a to dokonca až v dvoch polohách. Hereckej a režisérskej. Musím podotknúť, že už som videla lepšie výkony u amatérskych hercov, než v tomto nekonzistentnom filme predviedli profíci. Keď už nič iné nezaujme, páni si aspoň môžu užiť značné množstvo odhalených vnadných dám.