Bez hranic (2013) (seriál)

Málokedy hodnotím seriál už po prvej epizóde a preto aj v prípade Crossing Lines dám ešte šancu na opravu prvého dojmu. Je to vcelku slušný trapas a keby som pilot hodnotila ako by išlo o film, dostal by odo mňa **.

Tísňová linka (2013)

Keby posledná tretina bola taká napínavá a zaujímavá ako tie dve pred ňou, dala by som za 4. Ach tie vlásky, Halle.

Home Sweet Home (2013)

Absolútne žerem terminus technicus "sériový mäsový vrah" použitý v prítomnom popise obsahu filmu.

Sněhurka (2012)

Čakala som, kedy sa snehulienka premení na vlkodlaka. To obočie!!!

Mládeži nepřístupno (2013)

Bizarné, úchylné, nudné, zábavné, nechutné, trápne... Každému príbehu patrí nejaké z týchto prídavných mien, prípadne ich kombinácia. Najšokujúcejšia pre mňa je účasť všetkých tých hviezdnych ksichtov a ochota predvádzať také strašné veci. So slabšími hercami by bol film v čiernych číslach. Príbeh s Winsletkou a Jackmanom je bez debaty najlepší a šikovne umiestnený hneď na úvod. Je to dementné, ale aj tak dávam ***.

Hypnotizér (2012)

Hypnotizérovi by prospelo menej minút, menej hysterickej Leny Olin, ktorá je na túto rolu už príliš stará, ubrať množstvo vatových scén a pridať nejaké to napätie. Inak taká obyčajná krimoška.

Maniak (2012)

Ak chcete takmer poldruha hodiny počúvať, ako Elijah sťažka funí a sledovať, ako šibrinkuje pred kamerou rukami so špinavými pazúrmi, toto je film pre vás. Úvod a záver - môže byť, to medzi tým je len čakanie na nejaké zaujímavejšie momenty, ktorých je pomerne málo. Vracanie z pohľadu prvej osoby bolo asi najdesivejším momentom celého filmu. Takto nejako asi videli "kukláči" z Djanga, keď si na hlavu nasadili tie vrecia s vystrihnutými dierkami na oči, pre mňa veľmi únavné.

Divoká hranice (2012)

Sharon už nie je krásna a keďže trpí nedostatkom hereckého talentu, nemá veru čo ponúknuť. Vlastne je dosť komická. Celý film som jej postavu vnímala ako zle namaskovanú, vráskavú Sharon a musím povedať, že to jednému skazí, použijem silné slovo, pôžitok zo sledovania. Dostať to do rúk talentovanejšia banda, finálny výrobok mohol byť celkom slušný thriller.

Jak prosté (2012) (seriál)

Kašlite na to, že hlavné postavy sa volajú Holmes a Watson a už vôbec neočakávajte niečo podobné ako je britský Sherlock.. Sledujte Elementary ako obyčajný krimi seriál a nebudete až tak sklamaní. Dajte mu šancu a skúste si pozrieť viac dielov, nie len pilot.

Mistr (2012)

Veľmi som sa tešila a o to väčšie je moje sklamanie.