Stín ďábla (1994)

Poprávu zapomenutá komiksová adaptace. Mulcahymu látka nedrží po rukama, film postrádá jakýkoliv silnější moment, slušného záporáka a kape z něj naivita na každém kroku. Baldwin se navíc do role superhridny vůbec nehodí a Mongolové bez povšimnutí pobíhající New Yorkem působí nanejvýš trapně. Slabé tři.

Let's Dance 2 (2008)

S přehledem a nadhledem natočený film s úžasnou taneční choreografií. Odložte mozek stranou a nechte ho do vás napumpovat to jediné, kvůli čemu snad vznikl - bezstarostnou zábavu a bandu modelů a modelek vlnících se v těch nejvymakanějších tanečních kreacích, jaké vůbec můžete na multimediálních záznamových nosičích v dnešní době najít.

Daleko od ní (2006)

Důchodcovské drama, co byste čekali? Docela mile natočené, ale nuda.

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (2007)

Zajímavý nápad a slušná režie, díky absenci souvislejšího děje a přepálené stopáži ale prakticky nedokáže udržet divákovu pozornost.

Rozum a cit (1995)

Oproti Wrightově Pýše a předsudku neskutečně zdlouhavé a nudné, když ale Emma Thompson přiběhla za doktorem Housem (Hugh Laurie), že potřebuje doktora, mohl jsem opravdu potrhat smíchy:).

Hitman (2007)

Viděl jsem už spoustu lepších a chytřejších filmů, ale jen u mála z nich jsem se tak krásně uvolněně bavil.

Edith Piaf (2007)

To bych neřekl, že umí Vašut tak dobře francouzsky:).

Tahle země není pro starý (2007)

Naprosto zbytečný film plný naprosto zbytečných postav. Snad jen ten Bardem tu má nějaký důvod - do očí bijící prvoplánovitost. Jestli tohle dostane oscara, meli by pánové akademici raději chodit kanálem.

Hairspray (2007)

Michelle Pfeiffer je i v devětačtyřiceti pořád žhavá jako polední slunce nad utažskou pouští. Wow...

Kdo to tam zpívá (1980)

Roztomilá komedie z prostředí jugoslávského venkova v době těsně před počátkem druhé světové války. Příběh se točí okolo cestujících autobusu do Bělehradu a je vystavěn především na výborně zahraných postavách. Ty představují nejrůznější charakterové typy a stereotypy Jugoslávie své doby a najdeme mezi nimi například dvojici cikánských zpěváků, mladou manželskou dvojici, hrdého otce se synem v armádě, arogantního sběratele lidových pořekadel nebo kněze. Jednotlivé scény poté stojí na kladení postav cestujících do nejrůznějších komických situací a jejich specifických reakcí na ně. Jako intermezza mezi jednotlivými částmi filmu slouží specifický zpěv cikánských zpěváků.