Plačící pěst (2005)

I když osud obou je téměř identický v ringu stojí proti sobě. Ale spíše, než bojují jeden s druhým, každý z nich bojuje sám se sebou. Kde už jsem to jenom slyšel? Trošku předramatičtělá hudba, ale jinak fajn příběh u kterého se člověk nenadře se sledováním. 65%

Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)

Čekal bych, že to spíše bude komedie, což tam hlavně tedy ze začátku pár sekvencí bylo, ale poté to zajelo do romantických kolejí plných slz. Co musim vyzdvyhnout u tohoto filmu, že ve srovnání s jinými nás drží v tom slzavém údolí mnohem déle. Celkově 80%

Pečeť vraha (2003)

Jak se díky beznaději dokáže člověk změnit a skoro i někoho zabít, z poklidného chlápka se stává zběsilec. Film se musí vidět a konec ve vás nechá otazník, který nesetřesete zavřením očí, ale budete ještě nějakou dobu přemýšlet, kdo vlastně? 75%

Harry Brown (2009)

Takovejch už tu bylo kdo vzali spravedlnost do svých rukou... Ale snad nikdy to ještě nebyl stařík v podání Michaela Ciana, který si může říkat pan herec. Jak už je zde řečeno celý příběh celkem dobře akčně plyne, zadna hlucha mista i to konečné výtržnictví, ale ta hospoda je jak z příručky "Jak zakončit film". 75%

Čas (2006)

Vlastně ani nevim jestli mam být smutný nebo ne, jestli to byl on nebo to nebyl on... A kdo je vlastně kdo? Trošku matoucí? Velmi vydařené a nevšední dílo, které vám vnutí myšlenku, jestli jsme to stále my, když podstoupíme operaci, která na našem vzhledu něco změní, jestli změní jen náš vzhled nebo i nás uvnitř. V tomto filmu však odpověď nehledejte, ale pro varování se podívejte. 80%

Eorin shinbu (2004)

Sranda, trochu té romantiky i dramatu, ale docela bych si to dokázal představit jako japonský anime seriál, či jen film. I tak se mi to moc líbilo. 75%

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Velmi dobrá atmosféra v kině Světozor, velmi dobří moderátoři, jak američtí, tak čeští, i když dabing byl někdy občas na obtíž. A Ben Stiller měl asi nejlepší předávání. Btw. škoda, že zrušili Sacha Barona Cohena. 75%

Katka (2009)

Třeštíková nám ukázala možná až moc... Neřikám, že je to špatný dokument, ale takových je tu spousta, vždyť ti lidé si za to můžou z větší části sami. Vlastně by se celý dokument dal zkrátit na dvě fotky, ona předtim, ona potom. Hlavně z těch Katčiných keců jsem byl už otrávenej, pořád to samé "Jdu na detox" "Nevydržela jsem to, musela jsem si šlehnout." bla bla bla. Takových holek, kluků je kolem nás spousty, jen jedna se nechala nafilmovat. Btw. co z toho vlastně vůbec měla? Peníze? To by si měla Třeštíková nafackovat, že jí dává na drogy. A pokud ji za to nedala nic a Katka chtěla jen ukázat lidem co z nich udělají drogy, tak je ještě hloupější, než doopravdy je, mrzačit sebe pro informovanost druhých. 40%

Keurosing (2008)

Silný zážitek, už podle komentářů zde, jsem věděl, že to nebude nic pro slabé povahy. Jak ten otec i já se cítím úplně bezmocný po tomhle filmu. Snad není nic smutnějšího, než tragédie, kterou napíše sám život. Krásně zpracováno. 90% Ps.: Určitš si přečtěte komentář od Molotova.

Big Lebowski (1998)

Očekával jsem od tohoto filmu mnohem víc, zasmál jsem se snad jen jednou a to už, aby nebyla tak dramatická atmosféra. Příběh byl celkem jednoduchý ani ne moc zamotaný, jak bych od bratrů čekal. Ostatní aspekty filmu byly dobré, proto 2, jinak bych ještě ubíral. Btw. plytká mluva obou dvou hlavních aktérů (Bridges, Goodman) se mi celkem hnusila, než aby mi přišla vtipná. 30%