widla

okres Ostrava
bla bla bla

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 25.11.2018  15:39

Za 2* .. aneb jak vařit z vody. Chjo, taková škoda.

• 7.11.2018  21:25

Bez přemýšlení je to za 5 hvězd! Emoční jízda historií jedné z nejlepších kapel všech dob. Pokud někdo na začátku byl skeptický nad volbou Rami Maleka jako Freddieho, myslím že všem vytřel zrak. Celý film udržel laťku tak vysoko, že jsem si myslela že to už nepřekoná. A pak přišel Live Aid koncert.. Neskutečné! Za mě to je nejlepší film letošního roku.

• 19.9.2018  16:12
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Neskutečný seriál o ne tak neskutečné budoucnosti.. Vše je umocněno výbornou kamerou a hudbou. 5/5 bez rozmýšlení!

• 8.3.2018  20:53
    Dunkerk (2017)

Já jsem asi moc mainstream na tenhle pokus o lepší válečný film. Nechápu, proč i v tomhle žánru válečného filmu Nolan opět aplikoval svou 'úžasnou' časovou linku. Pro mě to bylo naprosto zbytečné a i díky tomu jsem se hodinu a půl nudila...

• 22.10.2017  22:19
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Skvělý seriál, konec jsme ale odhadli někde ve tŕetím díle... I tak to ale byl hodně dobrý kousek.

• 17.7.2017  20:59
    Život (2017)

Konec si vysloužil čtvrtu hvězdu, a taky částečně za hudbu. Jinak ale průměr.

• 14.7.2017  22:28
    La La Land (2016)

Jsem jediná, kdo na konci brečela? Ani to nešlo zastavit, jak jsem byla dojatá, to se mi fakt nestává! Je to božský film, hudebně i herecky. Dvojci Ryan a Emma mám ráda, hodí se k sobě a prostě jiim to věřím. Celé to je návrat k tomu o čem film je - bavit lidi! Děkuji pane Chazelle!

• 4.7.2017  21:11

Bylo to hezké, ale tak jako Beatle mi tam vadily určité detaily.. Tancující a očividně majetné černochy pominu, ale ten náznak začátku gay vztahu na konci!? Naprosto nepřijatelné v té době.. Emma Watson byla fajn Bella, ale má smůlu, že já ji pořád vidím jako Hermionu.. Ale jinak opravdu hezké, večerní oddychovka jako vyšitá.

• 7.4.2017  21:29

Ja nevim.. V kine jsme se bavili, ale ze spatnych duvodu. Nostalgie fungovala asi 10min, pak pri pisnicce ze serialu a tim to haslo... Jako nebylo to tak spatne, ale vuubec to nebylo dobre... Chjo..

• 23.3.2017  20:28

Pal čert Meryl, ta je skvělá skoro ve všem, ale Simon? Wow, paradni vykon, komediální ale ne groteskní, díky němu přidávám hvězdu navíc. Jinak film jako takový je fajn, na klidný večer ideál.

• 25.2.2017  20:35

Proc tam proboha porad hrala hudba z Harryho Pottera?! Jo aha, pojdme zdimat z HP serie co nejvic i kdyz uz je davno po... Chjo.. Je to celkem fajn film ale tohle hrani si na pokracovani HP me stvalo. A taky neustale ubrecena hlavni zenska postava, kazdy jeji detailni zaber znamenal oci zalite slzami, nechapu.. Ale jak rikam, fajn film, takze 3*.

• 3.12.2016  17:41

Jako za starých časů :-). Za mě i lepší než dvojka.

• 17.11.2016  15:04
    Pustina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2016)

Úkaz mezi českými seriály! Těším se na další díl

• 16.11.2016  10:14
    Příchozí (2016)

Sci-fi žánr není můj oblíbený, ale kdyby i ostatní filmy byly podobné tomuto tak bych všechno přehodnotila. Začátek, kdy se lidstvo celkem hroutí a televize všechny mystifikuje a je tak trochu chaos, si myslím odpovídá tomu, co by se ve skutečnosti opravdu dělo. To, že chybí větší akce je největší výhodou tohoto filmu! Konečně se někdo odvážil udělat sci-fi bez války s mimozemšťany, hurá! Jediná malá výtka je ke konci, kdy věděc Jeremy prohlásí tu slaďoučkou větičku o tom jak je rád že potkal Amy... Ale jinak - 5* bez rozmýšlení!

• 22.10.2016  23:28

Jedna za Margot a jedna za hudbu.. Vic tam nebylo, velke zklamani.

• 4.7.2016  09:51

Úplně zbytečné. Toť ve zkratce. Jediná pozitivní věc a asi i jediná originální byla naštvaná královna, jinak šlo o jinak podaný první díl. Zase někdo jel směr Oblast 51 za bezpečím, zase někdo těsně prolétal zavírajícími se dveřmi, zase jsme sledovali zbytečné záběry na vojenské konvoje, a zase jsme slyšeli proslov prezidenta (počkat, vlastně dvou prezidentů a z toho jeden byl staronový...no budiž). Ale co mě dostalo byly dvě věci a to, jak vše potřebné měli schované v nějakých skladech (Je třeba něco rozříznout? To je náhoda, máme laserový řezák zrovna tady!... což taky připomínalo příhodně uschovaný emzácký kluzák z jedničky..) a taky ta velká nevysvětlená záhada několika kilometrové díry, co po sobě těžaři nechali v oceánu.. Něco mi říká, že by to rozhodně něco způsobilo. Ale nee, obří špunt tam nedáme a necháme to tak, však vody je na světě dost, když pár kubíků zahučí do obřího odtoku, nevadí..... Ale zase co jsem čekala, recyklace 90-tkových hitů je většinou průser...

• 22.6.2016  17:28

Scéna s lenochody... Víc netřeba psát :-D

• 7.4.2016  19:14

No tak to bylo něco... Víc jak polovinu filmu jsem si říkala, že víc nudnější to už být nemůže, ale poslední kapitoly byly skvělé. A hlavně daly smysl tak pomalému začátku, alespoň trochu. Jeden z filmů, na který se nezapomíná.. Ale znova si ho nejspíš už nepustím :-))

• 20.3.2016  20:15

Od závěrečného dílu jsem teda čekala mnohem víc. Twist na konci jde jasně odhadnou (knížky jsem nečetla) a úplný konec je tam prostě navíc. Plus některé scény byly tak hrozné, že jsem si několikrát nadělila facepalm, to jinak nešlo jako. Takže 2* jsou ještě hodně milé hodnocení...

• 20.3.2016  20:10

Nebyl to nejlepší animák, jaký jsem kdy viděla, ale jediný animák, u kterého jsem brečela. Vesměs to je milý film, s vtipnými narážkami (např. na Caps Lock) a scénami, které jsou docela vtipné. No takže kolem a kolem to je fajn animák, u kterého budete bulet.. Pokud jste trochu jako já :-)

• 26.10.2015  17:58

S výškami problém nemám, ale při sledování tohoto filmu jsem měla regulérní závrať! Krásně natočené, je to pocta Dvojčatům a úsilí jednoho praštěného Francouze. Krása!

• 2.8.2015  08:55

Není to žádný zázrak, ale na takový film se nechodí kvůli ději a už vůbec ne kvůli kvalitě. Jediná kvalita, kterou tu najdete jsou 'six-pack' břicha hlavních aktérů :-P. A taneční čísla jsou taky fajn.

• 23.7.2015  22:41

V poslední době nejlepší komedie. Smích od začátku do konce. Nemůžu nic jiného než doporučit!

• 12.7.2015  12:32

Hrozně zvláštní kousek. Jestli se opravdu drželi faktů a chování postav v reálu, tak si říkám, že muselo být přece jasné, že s Du Pontem je něco špatně. Steve Carell ho zahrál bravurně, až mě z toho mrazilo a musím říct, že kvůli němu jsem se dodávala až do konce. Ale jako celek se mi film moc nelíbil, takový nějaký průměr..

• 24.5.2015  11:24

Parádní film! S vtipem, akcí, skvělými herci. Co víc si přát? Možná trochu rychlejší spád, ale to je detail. Vybuchující mozky to napraví, to je geniální scéna :).

• 23.5.2015  19:05

Zvědavost mi nedala a tenhle film jsem musela vidět. A ty 2 hodiny mi už nikdo nevrátí... Film se táhne, nemá žádnou dynamiku, prostě nuda. Jen pár scén je koukatelných, z těch sexuálních jen ta prvního sexu, zbytek tam je prostě kvůli obsahu.. A konec?! Jako ne-čtenářka knih jsem zvolala - WTF?! Takhle jako ukončit film? Jako chápu, že fanoušci knih musí být nadšeni, ale pro ty co jsou jen zvědaví jako já - nekoukat!

• 25.2.2015  21:43
    Whiplash (2014)

Jazz nemusím, nikdy jsem ho moc nechápala. Zato ale obdivuju bubeníky, protože každou končetinou jiné tempo.. paráda. Film je super, finální scéna je fenomenální. Napětí mezi dvěma hl.postavami se dá krájet, ale nakonci je vášeň k hudbě silnější. Tak to má být.

• 10.2.2015  18:11
    Kód Enigmy (2014)

Překvapení .. se konalo! Opravdu jsem čekala čistě biografický film, od kterého nic víc nečekáte. Ale výsledek je úžasný! Vtipné, smutné, dojemné a kupodivu nezdlouhavé (ty skoro 2 hodiny mě děsily..). O Benedictovi se ani zmiňovat nebudu, jeho talent na vás proudí ze všech stran. A volba Keiry do dobového filmu.. no opravdu nečekané :-P. Ale dojem to nekazí, spíš naopak podtrhuje. Takže opravdu 5* zaslouženě.

• 31.1.2015  16:54
    Sedm (1995)

Viděno v rámci Cinema Royal, což celý dojem jen podtrhlo. Film je dokonalým thrillerem, bez pochyb. Linka je dotažená do detailů, obsazení perfektní. A kultovní zakončení k tomu .. Nemám slov.

• 27.1.2015  20:58
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Po první sérii .. No tak tohle je překvapení. Přiznávám, že Psycho jsem (ještě) neviděla, ale toto je opravdový zážitek. Groteskní, šílené, místy vtipné, ale hlavně naprosto psychózní! Není divu, že se film, ze kterého tento seriál vychází, tak jmenuje. Norman je prostě šílený, ale zároveň je na něm něco, co všechny přitahuje. Freddie Highmore byl dokonalou volbou, jeho vytáhlá postava celkový dojem jen podtrhuje. O hereckém umu ani nemluvím, je zde dokonalý! Uvidíme, co další série, zatím ale veliká spokojenost.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8