Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Hlavni role by slusela Judrovi Jaromiru Soukupovi. Estrada by tak byla naprosto neprekonatelna a pro volice Okamury zaroven i sokujici a snadno uveritelna.

Instalatér z Tuchlovic (2016) odpad!

Česká tvorba pozvolným leč přesvědčivým krokem zamířila do hoven. A místní se ukájejí hodnocením, že to nebyla až taková žumpa jakou čekali, a proto odchází spokojeni.

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

Pěkný příbeh. Akční a zároveň oddechové. Máte totiž absolutní jistotu, že i kdyby velkého Majka přejel kamion, on to přežije.

Cizinec ve vlaku (2018)

Obrousit hrany, vypilovat, vynechat zbytecne ultra scifi sceny a slo by o nadprumernou podivanou.

Orel Eddie (2016)

Jednoduše geniální.

Rapl (2016) (seriál)

Scénář: Vražda. Vata. Nesmysly. Další nesmysly. Režisér ukáže vraha. Balast. Hlouposti. Deprese. Nesmyslná asociace. Dopadení vraha.

Eurotrip (2004)

To je tvrdý porno! Made in Cekoslovakia und Belarus dazu.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Zajímavě povrchně pojaté. Rozhodně hezká podívaná, k tomu decentní příběh. Nic těžkotonážního, přesto silné!

Ztracen v džungli (2017)

Nedostal jsem nic navíc, ale zároveň jsem nebyl o nic ochuzen. Scéna s jaguárem, kterého na věky věků zahnal zapalovač, mě sice dostala do kolen, ale zrovna jsem byl v náladě, kdy jsem tyto lowcostové přehmaty dokázal přehlédnout.

Zabijáci (2014)

Hlavní detektiv sým nevýkonem sráží jinak povedenou dánskou kriminálku na úroveň komisára Schimanskiho. Škoda.