Byl jednou jeden... objevitel (1997) (seriál)

Už to není tak dobré jako byl jednou jeden... život, člověk apod., ale pořád si to svou laťku drží. 4*

Šumná města (1995) (seriál)

Nebýt trochu praštěného Vávry, který si uvádění pořadu vysloveně užívá, byla by to nejspíš polonuda. On tady ovšem je. A jelikož autor komentáře má jeden ze svých největších koníčků architekturu a blízký vztah k divným lidem, hodnotí 5*

Rychlá rota (1989) (seriál)

Gedžitka nebo se jmenovala. Monty, Zip a ty dva zmrdi, kde mi ten v košili vadil míň. Ze sentimentu 4*

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny hraje sám sebe, tohle nemohlo dopadnout špatně.

Byl jednou jeden... vynálezce (1994) (seriál)

Byl jednou jeden... v jakémkoliv zaměření, člověka vždy zaujme. Seriál, který doprovázel většinu z nás v našem dětství. O to hodnotnější, že zábavnou formou dokázal předat nějaké poznatky

Futbaloví chuligáni (2007) (seriál)

Pokud nejste fanoušek fotbalu, neskýtá pro vás tento dokument moc zajímavého. Díl s magorem, který se chlubí tím, jak na hřbitově znásilnil jiného fanouška do prdele, mě utvrdil v tom, že extrémy v jakékoliv podobě jsou škodlivé a že ultras jakékoliv klubu jsou ve veliké míře jenom tupý primitivové. 61%

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

"El Bunda" v umírněnější podobě. Za to, že má seriál koule a nebojí se občas zasáhnout do citlivějších témat a ještě k tomu se zasmějete 78%.

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Seriál se mi vryl do hlavy především díky neuvěřitelné hudební úvodní znělce, která je téměř nepřekonatelná. Když k tomu přidáme, že jde o českou tvorbu (kterou dost často zatracuju) a ještě jako bonus kvalitní atmosférické zpracování, které nám nechá nahlídnout do tajů kriminalistiky, nemůžu jinak. 92%.