Datel Woody (1999) (seriál)

Vždycky mě strašně iritovalo to jeho chechtání. A vůbec ten datel je pro mě jedna z nejodpornějších kreslených postav. Dvě hvězdičky dávám za díly s tučňákem, ty byly opravdu výborné!

168 hodin (2006) (pořad)

Dost možná nejlepší publicistický pořad v našich televizích. Glosy jsou výborné a trefné, vždy se skvěle bavím.

Scary Movie 2 (2001)

Méně vtipu, více trapnosti a nechutností. Tentokrát dost nepovedená parodie narozdíl od slušného prvního dílu.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad)

Ten, kdo vymyslel tenhle "pořad", by zasloužil svěrací kazajku. Samotný koncept tohoto cirkusu, moderátor Šimůnek, který ukazuje, že je naprostej magor, a jako třešnička tupé blondýnky a jejich tvrďácké hlášky... Už jsem viděl koně blít, hada chcát, ale co je moc... edit: Tak nakonec jednu hvězdičku dávám. Jak je to tupý, tak se u toho bavím... :)

Kokosy na sněhu (1993)

Jeden z těch snímků, které jsem zbožňoval jako dítě a mám je rád i dnes. Kokosy jsem viděl snad 15x a pokaždé mě náramně pobaví. Spousta skělých hlášek a dojemný příběh. Rodinná komedie, jak má být. --- "Hrdost. Síla. Chlap, kterej se s ničím a s nikým nesere!"

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Paráda, tak tohle jsem žral jako máloco. Nevím, jak by to obstálo dnes, ale na tehdejší dobu (a můj věk) výjimečný seriál. Už jen z nostalgie nemůžu jinak, než 4*.

Pohřešovaní (2003) (seriál)

První série občas ucházející, další už dosti hloupé. Chování postav divné a každý díl jak přes kopírák: - Ha, vize, co asi znamenají? - Potřebujeme víc, než vaše představy, agentko! Až na zadeček hlavní představitelky ztráta času.

Rocky IV (1985)

Výborný díl boxovací série. Drago jako nezničitelný stroj na zabíjení, pomsta kamaráda a dokonce nějaké to poselství. Jen mi chyběl ten typický hudební motiv z předešlých dílů.

A teď něco úplně jiného (1971)

Takové best of Monty Python. Skvělé, odzbrojující, švihlé skeče a nekončící fantazie animací Terryho Gilliama. Trochu mi tam sice chyběla scénka ministerstvo švihlé chůze, ovšem gang patníků Odbočujte vlevo to plně vynahrazuje :D. And now...

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Nuda. Pěkný pokus o přispění do seriálového fondu CSI, bohužel tomu chybí jakýkoli spád, usínám u toho. Chvílemi mi to snad i připomínalo (nevím proč) německý fekalismus Lenssen a spol...