Lidé jako my (2012)

Je to spíš 3,5*ale začínám toho kluka (Chris Pine) mít rád čím dál víc. Jenom mě trochu štvou ty přehnané reakce na to, když se člověk dozví pravdu - to je typické pro americké filmy - to trochu ubírá na celkovém dojmu.

Kubo a kouzelný meč (2016)

Vizuálně velmi poutavé, ale tak trochu divný - vlastně tak nějak hodně divný. Příběh je vcelku jednoduchý, možná až moc. Prostě jsem se moc nebavil.

Sebevražedný oddíl (2016)

Soweek to vystihnul přesně - zbytečné. Fakt jsem už dlouho neviděl takovou zbytečnou věc a ke všemu fakt hodně špatnou. Margot se snad pro tu roli narodila. Jinak opravdu špatný. Ani ten Will není ak dobrej, jak se povídá.

Zlodějka knih (2013)

Nepřestává mě udivovat, jaký skvělý herecký výkony předvádějí tak mladí herci. Sophie nebo Nico, jsou prostě báječní. Škoda toho patosu na konci - Rudy neměl nic říkat. Geoffrey a Emily špičkoví. Celkově mě film nadchnul. Hlavně jak byl chytrý, naučný a zábavný. Prostě takové pohlazení po duši.

Madisonské mosty (1995)

Když jsem viděl Clinta, v jaký je kondici, tak jsem si říkal, jestli to je špatný vtip nebo co. Ale pravda je, že to zahrál vážně skvěle a věřil jsem mu každé slovo. Ovšem kdo zaslouží největší pochvalu je Meryl. To je tak skvělá herečka, že člověk by ani nevěřil, kolik má talentu. Film mě úplně celého vtáhnul do děje a já prostě nechtěl, aby to skončilo, tak jak to skončit vlastně muselo už od začátku. A možná právě proto mě ten konec vůbec nebavil. Bylo to tak strašně natahované až hrůza. Posledních 10 minut jsem doslova protrpěl.

Za každou cenu (2016)

Nebylo to špatný, ale tak trochu se to vleče. Ben Foster je velmi dobrý, Chris Pine je pro mě překvapení, přestože tohle nebylo bůhví jaké hraní a Jeff si drží standard. Ale nic oslnivého a převratného nečekejte - prostě na hodinu a půl to zabije nudu a neotráví. Nic víc, nic míň.

Já, Earl a holka na umření (2015)

Dojemný příběh. Krásný. Překvapuje mě, jak mladí herci (22 let) dokážou takovým přesvědčivým způsobem zahrát něco tak neskutečného. Trochu mi to připomínalo Shailene Woodley v The Fault in Our Stars, i když její výkon byl krapet lepší. Nicméně zase ten otevřený konec. Tohle mě opravdu rozčiluje a kazí jinak skvělý dojem z celého filmu.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Zajímavé zpracovaní, sympatičtí herci, svižné tempo, ale přesto jsem čekal, že to bude jiné. Více méně zklamání a doufám, že zase na dlouho o Tarzanovi nic neuslyšíme a necháme ho v klidu v džungli se svými chlupatými přáteli.

Doktor Strange (2016)

Nevím co napsat. Byl jsem na tom 2x a pokaždé to byl vynikající zážitek. Poprvé z nečekaného, asi jako ze Star Lorda, a podruhé skvělým 3D. Jestli někdo může zastoupit Roberta a jeho Iron Mana, tak je to Benedict. V tomto filmu mě uchvátilo spoustu věcí, jako třeba vizuál, originální akční scény i herečtí představitelé. Za mě rozhodně palec nahoru a řadím ho na stejnou úroveň jako Guardians of Galaxy.

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

První dva díly takové rozjezdové. Dalších 6 bylo naprostá pecka. Bohužel potom to začalo lehce klopýtat, až nakonec to nějakým způsobem dokráčelo do konce. Suma sumárum, nebylo to špatné, ale asi jsem vážně čekal trochu víc. Daredevil i Jones je prostě o level jinde. Ovšem věřím až v magické propojení těchto postav. Myslím, že Defenders budou opravdu nářez. Avangers Netflixu.