Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Srovnatelně špatné jako Polski film, tyhle projekty, kdy si kluci-kamarádi chtěj zablbnout a zahrát sami sebe, nikdy nedopadnou dobře. Co bylo vtipné? Když Michael Cera plácnul po zadku Rihannu a.. aaa? A to je všechno. Nejnudnější komedie bez příběhu.

Revival (2013)

Senilové, kteří se nemohou dohodnout, kdo vlastně pomalu natahuje bačkory a ani jim nedochází, že už je dávno natáhli všichni. Buď je to k smrti nudné nebo nechutně trapné. Snad kvůli naší česko-slovenské bratrské lásce byl do hlavní čtyřky umístěn Slovák, který je třešničkou na dortu této oplzlosti a bulvárnosti (nebo spíš jeho pták ohnivák). Není to vtipný, a hudebně je to moc špatný. Nestojí za vidění, stojí za spálení.

Gravitace (2013)

Těžko něco vytknout. Příběh tu samozřejmě téměř není, ale tempo je skvěle vystupňované, zkrátka Vás ten příběh neuvaří. "Kalhotky" Sandry jsou docela slušné a humor Klonyho stejně takový. Efekty ničících se vesmírných stanic jsou asi to nejpůsobivější za poslední rok z toho co bylo k vidění. Jen více takových tragédií a kalhotek! (jen když v nich nebudou na orbitě běhat upíři)

Tady je Šloufovo...! (2008) (TV film)

Za tu vynikající predikci, kterou autoři řekli v posledních minutách by zasloužili medaili. Tento dokument je "pouze" dalším dílkem do skládanky, která dává dohromady okolí Miloše Emana. Bohužel na tyto dokumenty se dívají pouze Emanovi odpůrci..

Člověk proti zkáze (1989)

Abrhámem krásně zahráno, skvěle přiblížené prostředí, ve kterém bylo i plno čechů druhu sviňského a ne jen patriotského. Některé záběry a scény působí dosti nepřirozeně, ale to pozitivní dojem nepokazilo. Nenápadný film, pro mě přibližně jako božská ema od krejčíka.

Vedlejší účinky (2013)

POZOR, následující výplach obsahuje BROJLER: osvícený nápad Soderbergha odstranit Tatuma hned zkraje naštěstí nezůstal osamocen. Nic proti němu, ale strhnout tolik pozornosti v podstatě na vedlejší postavu jen tím, že jí ztvárňuje Che-nynk, je prostě chyba. Zeta-Jones hraje potvoru, které bravurně zvládá a od začátku je jasné jak je v tom celém namočená. Mara je Marná. Trosku hraje tak přesvědčivě, že bych skoro věřil tomu, že žít s ní je fakt pruda. Dokud Vás teda nerozpíchá k smrti! Cha, to se mi povedl nesmyslný dvojsmysl. Za pochválení ale stojí Žid Právo, který ve finále všem s plnou parádou nakope prdel. Skoro Vás donutí váhat, kdo je tady ta svině, kterou máte nenávidět.. prozaická odpověď?.. měli byste nenávidět vědce, kteří stojí za pokrokem lidstva ve vývoji medikamentů. Nojo, drogy jsou špatné a léky ještě horší. Že bych si místo "céčka" dal radši krokouše?

Stážisti (2013)

Wilson Vaughn ztratili poslední špetku originality a vtipu. Ze dvou schopných komiků se stali vyprahlé zombie, které pro reklamu svého filmu potřebují prostě něco, co zná každý. To o "komedii" dost vypovídá. Je to nuda a nedokážu si vybavit jedinou scénu, která by mě roztlemila. Škoda že plno lidí na csfd tohle nevidí.

Nikdy to nevzdávej (2008)

S těmito "sportovními" filmy mám jeden problém. Jsou to strašné kraviny.

QI XL (2013) (pořad) odpad!

Budem plácat kraviny, zaplatíme publiku at se směje a budem světový. Nejtrapnější talk-show posledních let, doufam že Stephen Fry o tomhle nic neví.

Jízlivě tvůj (2013) (seriál)

Sarkastický seriál u kterého se nebudete válet smíchy. Místo toho spíš budete obdivovat hlavní postavy, protože ty jsou naprosto splendidní. Seriál nejvíce funguje, když na place jsou všichni najednou a naopak lehce zklamává když opakuje pořád ty samé stereotypy, které už později nejsou ani vtipné. Nebroušený diamant, to je mé kýčovité hodnocení.