Amazing Spider-Man (2012)

Hrdina může být amazing nebo incredible a stejně to stojí za prd, až se film bude jmenovat třeba f*ckin "někdo", tak to teprve bude pecka. Marc Webb se lecčemu oproti ostatním komiksákům přiučil, ale některé momenty jsou zbytečné a nudné, ale to hlavní je, že film proste NETÁHNE. Na záporáka čekáte dlouho a zápletka je fakt primitivní. Herci jsou super a problém s Garfieldem jsem vůbec neměl.

Odcházení (2011)

Těžké hodnocení, když VH natočil první film nového žánru. Výběr těch nejlepších herců a zároveň kamarádů VH předvádí divadelní hraní v plné kráse, k filmovému zpracování to má přece jen trochu daleko. Neobhajuji ani nekritizuji, kdyby VH stihl natočit další filmy, rozhodně by byly lepší.

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

První díl byl nápad, který byl nekvalitně realizován, druhý díl nepřináší nic nového a navíc je do půlky nudný a od půlky už nechutný. Už nikdy víc.

Lidská stonožka (2009)

Většinu filmu jsem si říkal "proč neudala tohle nebo tamto".. Zkrátka z nas reziser chvilemi delal voly. Kdyby ke zvrácenosti stonožky přidal i trochu víc toho děsu a strachu, byl by to dobrý horor. Takhle to je pouze realizovaná úchylná režisérova představa. Je to NECHUTNÉ, ODPORNÉ a i dost FEKÁLNÍ. Jedna hvězda za zvrácený nápad, ty ostatní čtyři nedostal za zpracování, scénář a prostě všechno dohromady.

Volání o pomoc (2007)

Krásný příběh o přátelství, bohužel trochu utahaný začátek. Film se parádně rozjede až od sezení s Liv Tyler. Fakt stojí za vidění hraní Adama Sandlera, překvapil.

Los ojos de Julia (2010)

Po strance duchariny, jsem se moc nebal, protoze od zacatku vite kdo je onen. Ale jako thriller jsem se bavil naramne, belen rudeda je vyborna herecka a k tomu dobra kost. Produkce del tora je proste spica.

Lovci hlav (2011)

Jednoduché, svižné, vtipné. Velké překvapení z Norska s hlavním hrdinou, který jakoby Christopheru Walkenovi z oka vypadl.

Tenká červená linie (1998)

Válečný film s poselstvím, pro někoho nuda pro někoho dokonalé drama o bolesti války. Armáda hollywoodských hvězd je trochu bezzubá, s výjimkou Nolteho a Caviezela. K dokonalosti chyběl krůček, více se zaměřit na dva jmenované.

Hrdinové a zbabělci (2007)

Nuda nuda nuda.. ze začátku se to jevilo celkem zajímavě, jenomže Tom Cruise mlel furt samé srajdy a Redford se neustále snažil moralizovat. Nemám tyhle filmy rád, protože mi podsouvají něco s čím nesouhlasím. Od aktuálnosti uběhlo už pět let a Usáma a Hussein jsou pod drnem.. doufam, že se Redford příště bude realizovat lepším matrošem.

Mimina (2010)

ten malý mongol byl ze všech nejlepší