Solomon Kane (2009)

problémem je nízký rozpočet, nápad a zpracování slušné a stylové, příště by to chtělo více peněz a více dechberoucích scén..

Princ z Persie: Písky času (2010)

Lepší než jsem čekal, ale i tak bych film zařadil do kategorie filmů Nicholase Cage, zpočátku velmi sympatická mrška v podání Gemmy Arteton na kterou se mi velmi dobře kouká se bohužel časem vytratí a otěže přeberou bezduché potyčky a vykládání všemožných osudů, které mě až tak moc nezajímají.

Čarodějův učeň (2010)

Příjemně hloupé, první půlka dobrá, druhá půlka už horší a velké finále slabé, PROTOŽE celý film čekáte jak se hlavní hrdina učí kouzla, naučí se všehovšudy možná dvě a umí dobře fyziku, ve finále najednou umí kouzlit bez prstenu a hlavní velkou záporačku rozseká jak polreich cibuly. Prostě od Turteltauba a Cage se nedají očekávat velké věci a na to jsem si zvykl.. i tak je to asi jejich nejlepší film.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Tak Letopisy Narnie by se už pomalu mohly začít srovnávat se Stmíváním, první díl ucházející a vzbuzující velká očekávání a pak už jenom samá zklamání. Nicméně problém je v něčem jiném než v hercích, postavy mi nepřipadají nějak špatně vybrané a docela se jim dá to co vypouštějí z úst uvěřit, ale ta kamera, a celkové zpracování to je něco děsného, děj který se dá popsat dvěma větami a film, který má být prosincovým blockbusterem a velkým tahákem pro rodiny by měl mít prostě jiné parametry, začíná to vypadat že si na narnii vyláme zuby snad už každý..

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Film to rozhodně není špatný, Seabiscuita mam ovšem raději, protože v něm je mnohem silnější příběh a dán velký důraz na vztah jezdce a koně... tady mi vadilo sestříhání několika závodů, kvůli kterým mám filmy o koních rád... i tak ale jeden z nejlepších filmů o koních.

V moci ďábla (2005)

nic moc, ale dobré ztvárnění hrůz

Manželé a manželky (1992)

při sledování filmu jsem měl pocit, jako bych četl román, který ve filmu woody allen sám napsal. přijde mi pozoruhodné, že liam neeson je ve skutečnosti o tři roky starší než judy davis, představitelka sally.

Doktor pro zvláštní případy (2010) (TV film)

svěží vítr... konečně. trošku kostrbatý konec trochu pokazil dojem, ale jinak zábavné, doufam že čt bude pokračovat v tomto trendu i nadále.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

nepobaví, neurazí... ještě že už je ten zvonec a konec.. navždy

Predátoři (2010)

čistý průměr, lepší než filmy alien(s) vs. predator a horší než samotné filmy alien(s) nebo predator.