Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

dialogy a cameo charlieho sheena je pro mě málo. konec očekávaný, záporák slušný ale nedotažený k dokonalosti, protože všichni záporáci z wall streetu jsou stejní, chtějí moc moc peněz. oliver stone by měl trochu přehodnotit materiál který posledních deset let zpracovává.

Adaptace (2002)

Velmi zvláštní film, začátek filmu jednoduchý, takřka bez zjevné zápletky a konec naopak drama a thriller, nečekané zvraty a změny postav přináší poslední půl hodina... ta dělá film, ovšem podle této rady mckeeho se řídí tento film ne i ty ostatní.

Hon na čarodějnice (2011)

Na jednu stranu je film poměrně slušný a nezkažený, na druhou stranu jsem čekal pořádnou digitální podívanou ve stylu čarodějova učně, v tomto ohledu to bylo pro mě velké zklamání. Solomon Kane, který byl podle mě velmi podobný v tomto ohledu jako hon, byl dokonalejší protože od něj jste tu temntou a strohost čekali. Tady jedna hvězdička za to, že to není kardinální průser a druhá za zmínku a o našem hlavním městě.

Dogville (2003)

rozhodně jeden z nejzajímavějších filmů jaký jsem viděl. první polovina hezká a příjemná, ta druhá mrazivá až děsivá. a vše vede k velmi nečekanému konci.

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

když porovnám filmy o konských dostizích, tak rozhodně nejlepší je seabiscuit protože měl nejlépe natočené jak samotné závody tak i vztah mezi závodníkem a koněm, phar lap byl více zaměřen na zákulisní tahanice a spory - to mi vadilo nejvíc a film to dost sráželo

Králova řeč (2010)

nemám slov, colin firth rozhodně podal nejlepší herecký výkon lonského roku... z nominovaných filmů na zlatý globus jsem neviděl pouze černou labut, na kterou si počkám do kina, nicméně je toto tedy zatim nejlepší film lonského roku jaký jsem viděl...

Fighter (2010)

takové příběhy umí napsat jenom box, snímek nemá emocionálně ani kvalitativně na million dollar baby nebo na zuřícího býka, což jsou jedny z nejlepších filmů co kdy byly natočeny, ale i přesto je to jeden z nejlepších filmů roku s vynikajícím christianem balem, který není jenom batman.. podle mě získá oscara, ale to asi trochu předbíhám

Red (2010)

super akční komedie, ústřední partička nemá chybu, malkovich baví od začátku do konce, doufam, že bude pokračování, protože tohle nemělo chybu... teda mělo, když to nemá za pět, ale stejně chci ještě