The Runaways (2010)

Hodnocení závisí především na tom, jak moc máte rádi rock a rock n roll. Kirsten Stewart se mi konečně líbí v nějakém filmu, jednak vypadá jako Joan Jett a také dobře hraje. Dakota už je ve světě filmu tak dlouho, že každého překvapí, že jí je jenom šestnáct. Celý film jsem čekal na I love rock n roll a byla to parádní tečka nakonec.

TRON: Legacy 3D (2010)

efekty a hudba se naprosto vyrovnává plytkosti děje, takže čistý průměr, a to stačilo tak málo a byl by to jeden z nejlepších počinů roku.

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Opravdu hrůza, všechno špatně, moje očekávání děsu, bídy a odpadu byla předčena. Nejhorší horor, který jsem viděl. To je snad dostatečné hodnocení tohoto hnusu.

Hitler a holocaust (2000) (seriál)

Vynikající dokument o holocaustu, velmi cenné zpovědi jak bývalých nacistických vojáků, tak židů, kteří přežili osvětim. Za dvacet let tu nebude nikdo takový, kdo by mohl podat svědectví, tak at točí více takovýchto dokumentů, pak už bude pozdě.

Sólokapr (2006)

minulý týden jsem viděl match point a ten film ve mně zraje, zanedlouho se na něj určitě podívám znovu. Sólokapr je spolu s návratem woodyho allena více hravý a zábavný, snaží se vás neustále bavit a u mě to funguje. Woody Allen se v postupu let mění a rozhodně to není k horšímu, sám jako herec působí stále stejně bezprostředně a jako neřízená střela. Scarlett Johansson je opět okouzlující a řekl bych že i více než v match pointu, ty brýle jsou opravdu sexy.

Hitlerovi bodyguardi (2008) (seriál)

velmi dobrý dokument o zákulisních praktikách SS, SA a dalších zločineckých organizací, které byly okolo adolfa hitlera. jedinou vadou je, že se některé záběry a komentáře v dílech opakují, takže jsem několikrát i váhal, jestli se náhodou nedívám podruhé na ten samý díl. Je to velmi dobrý pohled na ne tak známou stránku bezpečnosti v okolí AH a proto zaujímá tak výsadní postavení v hodnocení na žebříčku.

Zelený sršeň (2011)

Green Hornet má asi nejvíc kulervoucí auto ze všech superhrdinů, i když nedosahuje takových kvalit jako jsou watchmeni, tak i tak je to sranda, zábava a slušný film.

Crazy Heart (2009)

Opět film, který získal oscara za mužský herecký výkon je one man show, maggie gyllenhaal mam rád, ale tady jeff bridges všechny zastinuje, zajímavá a nečekaná role colina farrella mě zaskočila. chytlavé písničky a zajímavá hlavní postava, to vše dává dohromady nadprůměrný film, který ale těm nominovaným na oscara nemůže konkurovat

Cesta (2009)

smutný film, ale zároven krásný. Trochu mi připomínal Children of men, myslím si, že kdyby byl trochu vyšší rozpočet dal bych i o hvězdičku více, vidět opravdu apokolypsu to by mě mrazilo ještě více.

Město (2010)

Ben Affleck točí velmi dobré filmy, gone baby gone se mi líbilo o něco víc, tady vykročil po akční stopě a povedlo se mu to. Jeremyho Rennera v pozici parťáka co se neumí udržet na uzdě už mám ale dost. Jsem zvědav na Benův další počin.