Barbar Conan (1982)

"Nejsme Bohové !! Ani obři !! Jsme jen obyčejní lidé.." Až na Arnieho a Johna Miliuse, který už by vlastně ani nikdy nemusel natočit nic jiného než Barbara Conana, tenhle majstštyk, díky němuž se může Robert Ervin Howard klidně dál usmívat z toho spisovatelského nebe, už by stejně nikdy nedokázal překonat !! Jen je mi skutečně velkou záhadou, jak vlastně mohl režisér s takovým jménem stvořit tu jednoznačně nejlepší fantasy všech dob..;)

POPOZ (2013) (seriál)

Přestože Tulipány zrovna nemusím, POPOZ se opravdu neskutečně povedl.. Budu trochu parafrázovat Randyho, ale těžko najdete tak originální a bizarní záležitost s absurdním humorem tak černým, jako je snad jen díra do prdele...;) Kdo neviděl, nepochopí.. Moje seriálové Guilty pleasure.

Provdám svou ženu (1941)

"Emile, prosím tě, bouchni mě do nosu, ať se vzpamatuju !!" ;)

U pokladny stál... (1939)

"Já se vám omlouvám.. Nemohli jsme vědět.." - "No jo, když tady se nikdo nikoho na nic nezeptá !! Tady se to vyhazuje inkognito !!" ;)

Velký bazar (1973)

"Už jsem jim na stopě.." - "To jo, ale každý den zatýkáte nevinné lidi !! Mého tchána, dokonce tchýni pana prefekta !! A dneska dva policisty v civilu !!" - "Tak to ne, pane řediteli !! Ti doopravdy kradli !!" ;)

Když Burian prášil (1940)

"Patočka ?? Ale toho jste mi tam neměli dávat !! Já mám podezření na toho chlapa, že se narodil namazanej.." ;)

Děsnej doják (2006)

"Proč mě pořád oblíkáš do těch teploušskejch kovbojskejch šatů ?? Vezmu to lízátko a narvu ti ho do prdele !!" ;)