Souboj cti (1996)

Vcelku obyčejné laciné béčko s příšerným Van Dammem. Nebýt atraktivních soubojů bylo by za míň.

Mrazivý faktor (1999)

Béčková TV podívaná,kterých už bylo tisíce a další tísíce budou tenhle snímek nepřináší nic nového pořád to samé,hodní útíkají a zlý je honí a nakonec ti zlý umřou,pořád ta samá písnička ale i tak to není špatné vidět protože akční scény a humorné gagy jsou cool.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

No 2* jsou tak akorát čekal jsem trochu větší zábavů,prcičky mě chytly 10x tolik,průměr až podprůměr - ale scéna s hádáním v obchodě jaké má kdo tetování nemá chybu!!

Vyvolený (2000)

Shyamalan překonal sám sebe, respektive 6.smysl !

Telefonní budka (2002)

Skvělé představení Colina Farrella. Jeho výkon je přímo excelující. Stejně jako celý film. Originální, napínavý a hlavně strhující.

Nicholasův dárek (1998) (TV film)

Na Tv film vůbec to není špatné docela to na mě nechalo dojem .....

Hannibal (2001)

No spíše tak 3 a třičtvrtě * Nechci říct zklamání,ale musím přiznat že jsem čekal poněkud více.Můj nej... žánr jsou thrillery a v nich se mi líbí že každý taký to film dokáže vyprodukovat v divákovi silný zážitek,nápětí,trochu toho strachu a obavu o bezpečí hlavního hrdiny - bohužel v Hannibalovi jsem ani na vteřinu za celé 2 hodiny nepocítil ani náznak strachu či napětí. Za to jse mi ve filmu líbilo - černý humor výborný výkon Anthonyho Hopkinse,Julianne taky ušla,ale nejvíce mě z filmu zaujaly 2 věci skvělý ,,hloupý" Giancarlo Giannini a krása staré dobré Itálie 68 %

Mise na Mars (2000)

Hudba dobrá = jediné pozitivum tohohle filmu jedná s nejvetčích blbostí jakou jsem kdy videl mozna je me hodnocení neobjektivní protoze jsem videl jen poslední hodinu ale i to mi staciklo k tomu abych tenhle snímek radne skritizoval boze to bylo tak nehorázně úmělé jakoby to točili 10tiletí amatéři jak pokus ,,a co kdyby jsme natocili film" katastrofa!!!!!!!!!

Můj bratranec Vinny (1992)

Když jsem tenhle film před takymi 8-9 lety videl jako malý kluk tak jsem od té doby nechtel být nic jineho než právník a dodnes je tomu tak stále,filmy se soudní tématikou jsou naprosto super a ktomu vyníkající komický výkon ,,toho potrhlého zloděje ze Sám doma I a II " Joa Pesciho musím zmeknout klobouk - po ďáblovu advokátu nejlepší film z advokátní branže 90%