Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
65 fanoušků
/ 37 bodů
Ligter
Jaromír Franta
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
amatérský film
studentský…
USA
Francie
Česko
Velká Británie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
The Wire - Špína Baltimoru
(2002)
Simpsonovi
(1989)
Červený trpaslík
(1988)
Ztraceni
(2004)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Black Books
(2000)
Perníkový táta
(2008)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Okresní přebor
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
37 bodů
Fanklub
(65)
Matty
Bluntman
Subjektiv
Oskar
DaviD3141
Traffic
ORIN
Niktorius
Reiniš
WillBlake
PinPrick
Madsbender
Satan
Flakotaso
Thomick
Mr. Lobo
mrqas
Ice.dog
agáta04
roorybacky
předchozí
1 - 20
další