Escobar (2017)

Kvalitativně naprosto nesrovnatelné s lepším seriálovým zpracováním. Jediné, co zde bylo lepší byla Penelope Cruz.

Nemilovaní (2017)

Několikrát jsem při filmu usnul, ale nebylo to vždycky jen kvůli nudnosti filmu, nýbrž únavou. Nemám moc rád filmy, kde se nic nevyřeší a zbytečně diváka hodinu napíná a snaží se vytvářet nějaký příběh. Velmi zajímavá je zde ústřední dvojice. To jsou opravdu rodiče, které bych nikomu nepřál. Nejlepší scéna je ta, když fotřík Boris "uklidí" svého synka do postýlky, protože ho ruší při zprávách, absence jakéhokoliv citu je tu neskutečná.

Koruna - Kouř a zrcadla (2016) (epizoda)

Velice nudná epizoda. Poprvé jsem u ní usnul a podruhé skoro taky.

Černé zrcadlo - Nenávist národa (2016) (epizoda)

Tak toto je velmi drsné zakončení série, rozhodně jeden z nejlepších dílů celé série. Opravdu hodně zajímavý námět.

Šťastné údolí - Série 1 (2014) (série)

Výborná série, obzvlášť mě bavily výborné herecké výkony Joe Armstronga, Jamese Nortona a Steva Pembertona.

Kolonie (2015)

Zajímavé a málo známé téma a zajímavé prostředí z Chile. To jak Daniel Brühl hraje dementa je dokonalé.

Kung Fury (2015)

První polovina byla zajímavá a vtipná, ale potom to šlo do ztracena. Chválím zpracování filmu.

S láskou Vincent (2017)

Toto nemá obdoby. Pro mě je rozhodně jeden z nejzajímavějších počinů, co jsem kdy ve filmu viděl. Každý záběr z by mohl být vystaven samostatný obraz v galerii. Zpracování je doslova dechberoucí a autoři se nebojí ani velice složitých záběrů, kdy probíhají průlety krajinou, mění se perspektiva i postavy. Nicméně forma, jak je film udělaný, není zdaleka jediná jeho přednost. Scénář filmu je totiž opravdu dobrý, navíc reflektuje skutečné události a některé záběry přímo vychází z obrazů Van Gogha. Je to přesně jeden z filmů, kdy se po jeho skončení půjdete začíst na wikipedii o Van Goghovi. Kdyby bylo na ČSFD šestihvězdičkové hodnocení pro výjimečné filmy, tenhle by ho rozhodně dostal.

Persepolis (2007)

Historie Iránu v posledních čtyřiceti letech pro začátečníky. Na animák je to opravdu velice povedené. Zajímavé je také, že je to založeno na osobních zkušenostech hlavní postavy Marjane.