WWE Battleground (2014) (pořad)

USOS VS. WYATTS - 4* - Moc dobrý začátek, na to si poslední dobou dává WWE docela záležet. Tyhle dva týmy jsou super. Funguje jim to v ringu a navíc mají relativně zajímavé charaktery. Jedny z těch lepších tag týmů. PAIGE VS. AJ - 1* - Bude se zas jen opakovat. Paige je zlo pro divas divizi! Paige pryč! Příšerná netalentice. RUSEV VS. SWAGGER - 2* - Rusev je fakt zábavný, ale proti tomuhle věčně nudnému wrestlerovi to byla slabota. AMBROSE VS. ROLLINS - 3* - Velcí talenti, na keré se těším, ale chtělo by to opravdové zápasy a né takovéto pošťuchovačky. Y2J VS. WYATT - 3* - Je moc dobře, že je Chris zpátky. Jen je škoda, že mají takový slabší feud spolu. Jinak zápas dobrý, Bray je taky top talent současnosti. BATTLE ROYAL - 4* - Asi to nejlepší, co tato PPV přinesla. Spoustu superstars, které nemají tolik prostoru a vyčůraný návrat Mize, jak ho mám rád. FATAL 4 WAY - 3* - Relativně slabý main event. Kane je totálně o hov*ě! Reigns má tak nesmyslně velký push, že mě už tolik taky nebaví. Ceny už mám plné zuby hodně let, takže tyhle jeho zápasy už těžko snáším. A Randy je pro mě totální top WWE, ovšem teď je trochu na durhé koleji, bohužel.

WWE Money in the Bank (2014) (pořad)

USOS VS. WYATTS - 4* - Velmi slušný začátek PPV. Všichni čtyři zúčastnění jsou v ringu zábavní a talnet jim nechybí. Navíc dokážou přidat slušnou pohybovou nadstavbu. NAOMI VS. PAIGE - 2* - Paige totálně rujnuje divas divizi! Divas byly vždycky slabší, ale s touhle netalentovanou p*čou to jd evšechno do p*dele! ADAM ROSE VS. SANDOW - 2* - Další totální k*kot v WWE, Adam Rose. Wrestling obecně ukazuje trošku na americkou stupiditu, ale člověk na tom aslepoň ocení ty herecko.atletické výkony a hezky vypne. Jenže postava Adam Rose je nejdebilnější face, co jsem kdy viděl snad. MITB MATCH - 5* - Nejlepší zápas celé show! Ambrose a Rollins jsou to nejlepší, co mohlo WWE potkat! Ostatní se taky předvědli, o tom žádná, ale tihle dva, to bylo něco navíc!!! RYBAXEL VS. RHODES - 2* - Achjo, už aby Ryback vypadnul a nejradši bych viděl odchod i Curtise Axela, který je netalentovaný a naprosto nezajímavý. SUMMER RAE VS. LAYLA - 3* - O mnoho lepší než zápas o Divas titul. Lepší příběh, zábavnější zápas. RUSEV VS. BIG E - 3* - Rusev mě baví a dokud bude takhel šíleně dominovat, tak mě asi bavit nepřestane. LADDER MATCH O TITUL - 4* - Nebylo to špatné, kdyby ovšem člověk dopředu nevěděl, kdo to vyhraje. Prakticky každý zápas, který Cena má, tak se modlím, aby nevyhrál, ale v těchto velkých většinou všichni víme, jak to dopadne.

Když zvířata sní (2014)

Tady už to dánové s tou atmosférou trochu přehnali. Tvůrci se pořád snaží tvořit ponurou atmošku, depresi a úplně přitom zapomněli, že točí film, ve kterém musí být i nějaká akce, napětí a musí mít spád. Všechny tyto tři faktory žalostně chybí. Navíc, co si budeme povídat. Herecky to není kdovíco. Lars Mikkelsen to všechno neutáhne a ostatní jsou nezajímavá polínka. Hudba dobrá, prostředí fajn, kamera fajn. Nápad vlastně také nebyl zlý, ale prostě tohle musí být buďto krvák a nebo to musí alespoň rychle utéct. A né, že se během 84 minut podívám 20x, kdy už bude konec.

Horká noc, hořké ráno (1999)

Docela zklamání. První půlka není špatná. Jeví se to více jako komedie a docela hezky to ubíhá a baví vás to, ale potom bum! Najednou jakoby film nevěděl do jakého žánru se zařadit. Příběh se sekne a vy vůbec nevíte, jestli je to ten samý film. V podstatě jde o dost debilní zápletku, protože z celého průběhu je jasné, kdo ze dvou hlavních aktérů znásilnění byl v právu a jen dement by to neviděl. Herecky to ale není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jasně, herectví Tary Reid je úsměvné a přiblblé, ale sem to vlastně docela sedělo. Amanda Peet nebyla tak výrazná, jak bych čekal, ale taky ok. Flanery v pohodě. Jerry O'Connell byl naprosto suprácký a Ron Livingston byl totální ozdobou téhle blbosti.

Smyčka (2014)

Nejsem si jistý kolik mexických filmů jsem viděl, ale začíná mě bavit sledovat i jiné než anglické/americké produkce. Tohle mexické psycho splňuje nejvyšší parametry hollywoodského thrilleru. Jedná se o parádní nápad, skvělou atmosféru, dobré herecké výkony a dokonce i jakési konečné rozuzlení. Myslím si, že za málo peněz se povedlo hodně muziky a bylo by jen správné, aby se podobné kousky dostávaly ve světě dostupněji. Nevím proč se české televize bojí vysílání podobných filmů a raději tam pustí 30 let starou americkou sra*ku nebo Ulici. Tohle je skutečná filmařina a myslím, že by to ocenilo i šírší publikum, protože se nejedná o nějakou nepochopitelnou uměleckou slátaninu. Navíc pro mě velmi milé překvapení - Raul Mendez (skvělý prezident z Narcos).

Země kůlů (2010)

Velice přehlížený kousek, ke kterému věřím, že se jen tak někdo nedostane. Je to proto, že se nejedná o žádný main stream. Ale to vůbec nevadí, protože ten film je lepší než tři čtvrtě filmů s velkým rozpočtem, které se zabývají podobným tématem. Přirovnal bych to b počátkům The Walking dead. Největším plusem je naprosto dokonalá postapocalypto atmosféra. Tvůrci se nebáli těžké a drsné deprese a filmu to moc sluší. Kdyby se obsadili lepší herci, mohl by to být jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Moc jsem zvědav na dvojku!

WWE Payback (2014) (pořad)

SHEAMUS VS. CESARO - 3*- Solidní start show. Těmto dvěma to proti sobě docela jde. Navíc jde o dva výborné talenty, kteří dokáží originální kousky. RHODES BROTHERS VS. RYBAXEL - 2* - Cody je výbornej. Goldust je zábanej. Ale Ryback a především Curtis Axel jsou totálně bez šťávy. Zbytečný zápas. RUSEV VS. BIG E - 4* - Rusev mě neskutečně baví a líbí se mi, že ho nechají rozsekat i totálního američana, jako je Big E. Více takovýchto mid-cardu. KOFI KINGSTON. VS BO DALLAS VS. KANE - 4* - Zápas nezápas. Kofi byl jen figurant. Bo Dallas řekl pár svých frází, které mě celkem baví a Kane přišel a sekal. Zábavný fragment. ROB VAN DAM VS. BAD NEWS BARRETT - 2* - Přesto že RVD je super atlet a BNB je zábavný, tak ty zápasy mají oba nepropracované. JOHN CENA VS. BRAY WYATT - 4* - Plus zbytek Wyatt family a Usos. Super zápas. Solidní feud, trochu debilní konec. Ale jinak několik memorable moments. ALICIA FOX VS. PAIGE - 2* - Od té doby, co vstoupila Paige do hlavního rosteru WWE, přijde mi divas divize ještě pohřbenější než doposud. Prosím o jinou šampionku. THE SHIELD VS. EVOLUTION - 4* - Parádní feud! 6 top hvězd! Ale minulý zápas byl lepší. Nicméně tyhle fighty bych povinně strkal na každou PPV.

Neznámý svůdce (2007)

Pro mě nečekaně slabé a nudné. Bez atmosféry, bez pořádně se rozvíjejícího děje. Nejdříve to začíná třeba 20 minut a myslíte si, že to bude ok. Potom se hodinu neděje vlastně nic. Vůbec nikam se příběh neposouvá. A pak přijde krátké konečně rozuzlení, které ovšem není tak šokojící, jak si o sobě myslí. Bruce Willis není špatný, ale nemá tady velkou roli. Halle Berry je otravná a nesympatická v tomto filmu. Jen Giovanni Ribisi je solidním pozitivem.

Den dobytí Bastily (2016)

Tak to je ohromně zábavná věc! Přitom je to takový nenápadný film. Elba a Madden jsou moc zábavná dvojka. Celé to rychle běží, nestačíte se začít nudit. Jasně, nejde o žádné kinematografické zlato, ale vtipná akční krimoška. James Watkins prostě umí zrežírovat všechny možné žánry. Jen víc podobných blbůstek.

WWE Extreme Rules (2014) (pořad)

Velice povedená PPV! ROB VAN DAM VS. JACK SWAGGER VS. CESARO - 2* - Začátek byl trochu slabší. RVD je sice docela zábavný, ale Swagger nestojí dlouhodobě za nic. Zato Cesaro je velký talent, který by měl dostávat příležitosti bojovat o tituly. RUSEV VS. R-TRUTH A XAVIER WOODS - 4* - Rusev mačka! Rusev mě baví a jsem rád, že sundal tyhle dva dementy. BIG E VS. BAD NEW BARRETT - 3* - Slušný zápas dvou velkých talentů WWE. Mrzí mě, že BNB nebude mít dlouhého trvání. THE SHIELD VS. EVOLUTION - 5* - Jak za Attitude ery! Skvělý zápas! 6 vynikajících wrestlerů. Jedinou maličkou kaňkou je pro mě nepochopitelně stálý a podprůměrný výkon Batisty. Od jeho návratu je vidět, že se hodně šetří kvůli Hollywoodu. Jinak Reigns, Ambrose, Rollins, Randy a HHH naprosté maximum! Super! JOHN CENA VS. BRAY WYATT - 5* - Tady roste další megastar! Wyatt family je hodně zábavná frakce! Druhý nejlepší zápas večera, který mohl být klidně main eventem. PAIGE VS. TAMINA - 1* - Divas zápasy musím v konečném hodnocení WWE odpouštět, protože ta sekce je tak zprzn*ná, že by to sundalo vždy hvězdičku dolů. Na rozdíl od ostatních nesdílím nadšení z Paige, protože je naprosto bez talentu v ringu. Tamina taky předvedla prd. DANIEL BRYAN VS. KANE - 3* - Na extreme rules zápas to byl velký průměr. Nic extra tam nebylo. Kane by měl podle mi sna di ukončit kariéru. Je pomalý a bez šťávy. Bryan je talent, ale potřebuje samozřejmě někoho k sobě. Navíc mě nebaví koukat na feud, u kterého na 200% vím, jak dopadne.