Gejša (2005)

Tenhle film se mi strašně líbí. Má kouzelnou asijskou atmosféru, která je naprosto super. Vše ještě zdokonaluje nádherná hudba Johna Williamse, prostě paráda.

Transformers (2007)

Právě jsem to dokoukala a musím říct, že Transformers jsou SUPER! Už se nemůžu dočkat, až se podívám na druhý díl. Co bych taky měla čekat, když je to film od Michaela Baye, který natočil skvělý Armageddon a od produkce Stevena Spielberga?:) Děj je velice zajímavý a film neuvěřitelně rychle utekl. Bitvi jsou báječný, hlavně ta závěrečná v ulicích. Nakonec parádní hudba od Linkin park. Za mě 100%.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film) odpad!

To je hrůza! 100 minuty bez děje, jen asi se dvěma nebo třema dobrýma písničkama, jinak je to jenom přeslazená nuda.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

"I'm trying doprdele!:)" Skvělý sci-fi seriál. Dokonce lepší než původní Hvězdná brána. Bitvy jsou parádní, David Nykl suprovej. Jediný co mi na tomhle seriálu vadí je příšerný český dabing. Nadabovat Zelenku někým jiným...kterého blba to proboha napadlo? David se měl dabovat sám. Doporučuji se dívat na díly s dabingem jen když tam není Nykl, protože tím pádem přicházíte o skvělé české hlášky:). Ale hodnocení kvůli tomu nesnížím, protože v originále je to úplně něco jiného (ten jeden díl česky mi naprosto stačil:)). No, ale abych se vrátila k pochvalám, moje nej postavy jsou Ronon, Rodney a Radek. Ronon toho sice moc nenamluví, ale líbí se mi jeho styl a občasné odpovědi Rodneymu. Rodney je strašný pako, protivný a namyšlený, ale nejde ho nemilovat:). A Radek Zelenka? To je kapitola sama o sobě!:) Mojí nejoblíbenější epizodou je Duet (když si vzpomenu, jak Rodney políbil Becketta...nejlepší moment seriálu!). Škoda jen, že se občas ukáže Teal´c a Danny, mohli by tam být častěji.