Hellboy (2004)

Skvělá komiksovka. Sice nedosahuje kvalit Batmana, ale i přesto je to báječný film. Nejvíc mě dostal Abe.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

"I'm trying doprdele!:)" Skvělý sci-fi seriál. Dokonce lepší než původní Hvězdná brána. Bitvy jsou parádní, David Nykl suprovej. Jediný co mi na tomhle seriálu vadí je příšerný český dabing. Nadabovat Zelenku někým jiným...kterého blba to proboha napadlo? David se měl dabovat sám. Doporučuji se dívat na díly s dabingem jen když tam není Nykl, protože tím pádem přicházíte o skvělé české hlášky:). Ale hodnocení kvůli tomu nesnížím, protože v originále je to úplně něco jiného (ten jeden díl česky mi naprosto stačil:)). No, ale abych se vrátila k pochvalám, moje nej postavy jsou Ronon, Rodney a Radek. Ronon toho sice moc nenamluví, ale líbí se mi jeho styl a občasné odpovědi Rodneymu. Rodney je strašný pako, protivný a namyšlený, ale nejde ho nemilovat:). A Radek Zelenka? To je kapitola sama o sobě!:) Mojí nejoblíbenější epizodou je Duet (když si vzpomenu, jak Rodney políbil Becketta...nejlepší moment seriálu!). Škoda jen, že se občas ukáže Teal´c a Danny, mohli by tam být častěji.

Já, robot (2004)

Will Smith byl jako vždy geniální. Nemám co bych víc dodala.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Knižní sérii miluji a když jsem se dozvěděla o filmu, byla jsem nadšená. Film jsem viděla už dávno, ještě někdy na základce a také asi před dvěma lety, ale vím, že se mi moc líbil. Až si ho pustím znovu, tak napíšu delší komentář.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

A další český odpad. Neuvěřitelný shit shitoucí, který nemá v našich televizích konkurenci. TOHLE UŽ NIKDY NECHCI VIDĚT!!!

Terminál (2004)

Strýčku Spielbergu, bylo to opravdu nutné? Proč ses dal na nudnou romantiku a nenatočil nějaké pěkné sci-fi, třeba něco s předlohou od Asimova. Jediné, kvůli čemu jsem se na tehle film dívala, je Stanley Tucci.

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Jo tak komiks jsem četla od deseti let a tahle pětice čarodějek znamenala pro mě to samé jako hrdinové Star Wars. Z časopisu jsem mnohokrát obkreslovala hlavní hrdinky a díky tomu je až do teď můj nejoblíbenější styl kresby komiks. Když jsem se dozvěděla o chystaném kresleném seriálu, tak jsem byla nadšená, ale měla jsem tu smůlu, že ke mě dorazil až trochu později. Kdyby mi bylo deset, tak bych dala lepší hodnocení. Ale seriál má chyby, které mi vadí. Nejhorší je, že většina věcí v seriálu je jiná než v komiksu. Například věk čarodějek byl snížen ze 13 a14 na 12 a13. Nebo že Elyon Portraitová se jmenuje Elyon Brownová (proč?). Taky musím zmínit druhou řadu, která už na souvislosti s komiksem totálně dlabe. Třeba ty srdce různých planet nebo to, že Nerissa je Calebova máma! A nejvíc mě dostalo, že Lillian, sestra Cornelie, je Srdce Země. Jinak ale dávám tři hvězdy za snahu.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Hmm sice je to o vztazích, ale alespoň se tu něco děje. U většiny seriálů ze života mám chuť vstát z pohovky a zakřičet: Lidi, já se chci bavit a ne umřít nudou! Ale tohle naštěstí u Zoufalek nehrozí. Hvězdičku dolů za to, že je to seriál o životě a není tam žádná akce a napětí a taky za Bree, která mi leze neuvěřitelným způsobem na nervy, ale hrozně. Jinak je to docela fajn seriál, který ale nemám potřebu sledovat každou chvíli, třeba když přijdu ze školy tak je to mnohem lepší sledovat. Když si ale představím tu hrůzu, že by všude dávali Nova a Prima po třetí hodině odpoledne Ulici nebo VKV...brrr. Na tento seriál jsem se dívala i přes odpor k seriálům "ze života" kde se řeší klasické problémy jako drby, lásky a rozchody...

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

Je zajímavé sledovat, co ty holky dokážou pro modeling udělat (ironie).