Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Ach jo, je mi to hrozně moc líto, že musím dávat odpad seriálu od BBC, ale tohle fakt nejde. Celý seriál je dementní a děcka nic nenaučí. Prosím všechny rodiče, aby si nejprve rozmysleli, co dětem pustí. A jsem zastáncem názoru, že děti se nemají alespoň do tří let dívat na televizi.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jako malá jsem to žrala. I po těch letech se na to ráda podívám.

Den nezávislosti (1996)

Moje srdcovka z dětsví. Už ani nespočítám, kolikrát jsem tenhle film viděla. Will Smith je báječný a získal si mě právě tímto filmem.

Praštěná holka (1996) (seriál)

Docela zábava. Některé scény jsou sice trapné, ale jinak průměr. Ale pořád lepší než Hannah Montana.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Jako malá jsem to milovala. Ale postupem času... No ale pořád se na to dá koukat, hlavně díky Salemovi:).

Batman navždy (1995) odpad!

Chvílemi jsem si myslela, že je to parodie. Ještě štěstí, že tam nebyl Joker nebo Harley Quinn, ti by jinak dopadli.:)

Playgirls (1995) odpad!

Jdu zvracet.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Tak jo, celý víkend jsem se dívala na Voyager a jdu komentovat. I když je podle mě nejlepší ST seriál Nová Generace, tenhle seriál je taky super a stejně jako Nová Generace má velmi, ale velmi sympatickou posádku, i když mi v ní stejně jako v Nové generaci chybí Nyota Uhura a Spock. Musím ale říct, že zatím přeskakuji epizody, protože se dívám na díly s Doktorem, nejlepším zpěvákem, jaký se v ST objevil (chápu že ten operní zpěv nezpívá osobně, ale přesto má v seriále vysloveně lahůdkové scény, ve kterých zpívá Robert Picardo sám a díl Tinker, tenor, doktor, spy nebo Virtuoso je toho příkladem). Postava Doktora je jedna z nejvtipnějších a je mi prostě po všech stránkách strašně moc sympatická. Společně s Doktorem také zbožňuji Neelixe a Kes, je mi moc líto že se tihle dva rozešli, byli roztomilý pár. Sedmá z devíti je pro mě takovou neutrální postavou, jsou díly, kde je dobrá, ale trošku mě naštvala tím, že odmítla Doktora. Moc ráda mám také Tuvoka a prcka Naomi, která by mohla v seriále mít trošku víc prostoru (zejména by mohla mít hodně scén s Doktorem protože v díle Once upon a time byli oba dva úžasný, zejména když Naomi Doktor vysvětloval teorii o buňkách). B´Elanna, Harry, Chakotay a Tom jsou super a bez nich by to nebylo ono, stejně jako bez Kathyin.

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad) odpad!

A to mělo být jako vtipný, když někdo spadne? V tom nevidím vtip a smát se tomu je docela trapné.

Hvězdná brána (1994)

Zajímavý začátek jednoho fenoménu. Nejvíc se mi líbil James Spader, je mnohem lepší než Michael. Ale zato mi hrozně vadil Kurt, nebyl mi vůbec, ale vůbec sympatický.