Lví král (1994)

Nádherná pohádka, která mě vždycky dostane. Především má překrásné písničky a hlavně kreslené postavičky dabují slavní herci Whoopi Goldbergovou A Jemesem Earlem Jonesem počínaje a Rowanem Atkinsonem konče. Sice se mi některé scénky zdáli pro děti dost drsné, ale smrt je na druhou stranu součástí života a to už tak je.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Mám takový pocit, že se časem z tohoto zpravodajství stalo zpravodajství bulvární. Každý den se něco stane, ať už dobrého nebo špatného. Ale nemám moc ráda způsob, jakým události předávají divákovy. Nelíbí se mi například, že k nějakým reportážím dají hudbu, třeba smutnou, když se stala nějaká tragédie. Nejraději mám zprávy na ČT 1. Na rozdíl od nich jsou zprávy i ze světa s moderátory, kteří v dané zemi jsou. U Novy mám dojem, že zprávy ze světa jsou z jiných televizí a Nova nedokáže vyslat svoje lidi do zemí celého světa. Aktualizace 24.11.011.: Nakonec jsem se rozhodla dát hodnocení odpad.

Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

To, že Nova manipuluje s údaji a upravuje si je podle sebe, není žádná novinka. Všichni mediální magináti na celém světě drží v ruce moc, kterou mohou kdykoliv využít. Chytrých lidí je málo, zbytek republiky si neuvědomí manipulaci a to, že jsou jako ovce, které hltají každé slovo, každou chybnou informaci. Chtěla bych část práce ve svém životě věnovat tomu, abych mohla lidi naučit, že mediální manipulace je nebezpečná a cíl celé práce by byl, aby lidé dokázali rozlišit mezi dobrými a špatnými pořady, filmy, seriály a nenechali se ovlivňovat žádnými mediálními magnáty.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Takže jsem konečně dokoukala seriál do konce a musím říct, že je to bomba! Hrozně se mi líbilo, že se v seriálu objevila moje oblíbená Whoopi Goldbergová a jiné hvězdy. A ostatní? Největší machři tady jsou stará, zapomětlivá Yetta Rosembergová a sluha Niles. Tihle dva jsou neuvěřitelní hláškaři a každé jejich slovo stojí za to. Nejvíc mě baví narážky Nilese na C.C. Jaké překvapení pro mě bylo, když jsem viděla epizodu s jejich první pusou?:D Wow, vůbec jsem nečekala, že právě tihle dva skončí spolu. Navíc mám pořád výtlem z toho jeho legendárního nájezdu v trenclích:D A zbytek rodiny je bezvadnej. Chudák Fran, mě by hrozně vadilo, kdyby mě máma neustále nutila do svadby. Dalo se očekávat, že nakonec bude s Mexem. Děcka jsou v pohodě, hlavně ta malá...jakže se vlastně jmenuje? Jo..počkat...Grace! No co, C.C. si je taky všechny nepamatovala:).

Jurský park (1993)

A další skvělý film od Stevena Spielberga.

Batman (1992) (seriál)

Zatím jsem viděla jen pár dílů na youtube, ale musím říct, že se mi to líbí. Nejlepší epizody jsou s Jokerem a Harley Quinn, ten smích Marka Hamilla je naprosto dokonalý:). Harley mám ráda, Joker válí, ale samotný Batman je nudný. Nejlepší epizody: Mad love, Harley and Ivy, Joker's Millions, Harlequinade, Trial a Harley's holiday.

Sarafina ! (1992)

Pouze dvě slova: Whoopi Goldberg!:)

Agatha Christie's Poirot - Dvojitá stopa (1991) (epizoda)

Zamilovaný Poirot? Proč ne, bylo zajímavé vidět velkého detektiva, jak pomáhá člověku na "druhé straně". Nejvíc mě zklamal konec, proč se sakra nepolíbili?!

Krok za krokem (1991) (seriál)

Typický americký seriál devadesátých let. Sice tam bylo pár dobrých epizod, ale že bych se na něj dívala pořád, to ne. Docela se mi líbila ta znělka. Jinak je to ale klasický průměr.

Michael Jackson: Black or White (1991) (hudební videoklip)

"It don´t metter if you´re black or white." Miluji tuhle písničku! Michael zpívá o tom, co si myslím už dávno. Nezáleží jestli jsi černý, žlutý nebo bílý, všichni jsou si rovni...