Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Spojení trilogie o napadení americké predstavivosti teroristi dohromady plus nějaké ty scény navíc ( zatím jsem je neobjevil). Tvurcum není cizí parodovat vše od Pana Prstenu , Star Gate , akčnáku alá Michael Baye a do toho ještě poletuje Al Super-Gore a odpalí nás atomovkou. Sprška gagu má kadenci AK-47 a zaplava citací nedá spát. Zkuste si schválně počítat kdo všechno v one risi predstavivosti žije :D . "Kurte Russele slyšíte nás?!" "Kurte Russele!!"

Griffinovi (1999) (seriál)

Upravil jsem hodnocení po zhlédnutí 5. a 6. série. Vedle naprosto geniálně pojatých dílů se tu a tam objeví díly neskutečně trapné. Vykašlal jsem se tak nějak na styl animace - je to o zvyku. Podívejte se na první sérii Simpsonů, kde animace není kdovíjaká. Původně jsem po první sérii seriál odepsal, ale po právě viděných 5.-6. sériích musím zvednout hodnocení. Hlavně Stewie s Brianem dělají dvojku neskutečných komiků.

Červený drak (2002)

U mě tady vedou Norton a Hopkins. Jejich duel je výborný a ten šílenec s tetováním je jak vyšitý z Akt X.

Patriot (1998) odpad!

Vrcholem filmu byla prostřelená plynová maska , která neměla díru po kulce. Seagal popírá fyziku. Kam se na něho hrabe Chuck Norris.

Cizinec (2003) odpad!

Skoro jsem blinkal!

Zabiják (2003) odpad!

Fujtajbl toto se přesně hodí na trafiky společně s bulvárem.

Doom (2005)

Nebýt zcela věrné sekvence ze hry a závěrečného souboje Urban + Rock tak je to jedno z nejhorších herních předělání do filmu. Tak se to vážně nedělá. Za tohle bych odbouchnul tvůrce jako první a jako další level bych oddělal studio.

(Ne)šťastně až na věky (2006)

Důkaz jak se nemá dělat animák! Vidím to tak na dopolední sobotu na Nově. Ten film je totalně dělaný pro malý děti, takže já jako dospělý jsem se nudil a docela i zoufal : PROČ!!!???

Časové pásmo bylo změněno