Slunce, seno, jahody (1983)

Po deseti vidění mě to stále bavilo, ale ty TV reprízy to naprosto zkazili. I tak skvělý oddech.

Smallville (2001) (seriál)

Hodnotím za první série, které mě opravdu bavily. V TV jsem si na to i čas udělal. Zajímavý pohled na Supího teenagera.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Poprvé jsem se hororu nahlas smál až se za břicho popadal. Kamery se opět zmocnil démon a tak je úžasná atmosféra zpět! Místy děsivá atmosféra je odlehčena humorem. Pochopitelně morbidním. Zároveň je to návod, když ztratíte kus ruky, neví vše ztraceno. Kupte si motorou pilu a upravte na ruku!

Smrtící epidemie (1995)

Film, který dostává aktuálnosti a čerstvosti až po téměř 15 letech.

Smrtící léčba (1996)

Viděno jednou v TV a už nikdy více. Film totiž nedokáže ničím zaujmout a to má slušné herecké obsazení. Nechápal jsem některé pohnutky postav a i situace byly neskutečně nepřesvědčivé.

Smrt krásných srnců (1986)

Moc krásný film , který je nejen krásně režirovaný , ale hlavně zahraný. Potlesk za výkon pro pana Heřmánka. Děkuji!

Smrtonosná past (1988)

Jeden z nejlepších akčních filmů všech dob! Bez tohoto filmu by nebyl Willis a bez Willise by to nebylo ono. Pocit jsem si ještě více umocnil zahráním hry Die Hard: Nakatomi Plaza. "Ha ha ha - ted mám samopal"

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

John Moore potopil další akční značku. Max Payne byl špatný a nový John McClaine je.............strašný taky. WTF?! Pátá Smrtonosná past je přesně jako pátý díl Star Treku. Zbytečný díl, který je doslova Death of Franchise. Z celého filmu zmizel duch Die Hard. Záporáci jsou unylí, akce má šílený střih a kamera lítá ze strany na stranu jako prsa na centrifůze. Nemohu si pomoct, ale Die Hard 5 je levná a je to z ní cítit. Bruce Willis se už začíná dostávat do rumunských/bulharských levných produkcí? Mimochodem výběr herce Johna McClainena Jr. byl taky pěkný přehmat. Vůbec jsem mu nic nevěřil. Už prosím nechte Johna být. Dejte mu už důchod. Hodnocení OST: Paradoxně je hudba od Beltramiho jedna z mála věcí, která se povedla. Byť dokola se pořád pouštěla Die Hard melodie. 7/10

Smrtonosná past 2 (1990)

Oproti jedničce tu chybí ten pocit sklíčení jako v mrakodrapu. Díky letecké dráze a letišti je to daleko otevřenější. Zato klasická dvojka - více akce, více nepřátel a více hlášek.