Ali G Indahouse - Film (2002)

Borat>Ali G>Bruno. Hodnocení všech Cohenových alter-eg vyhrává Borat. Btw. Borata si užijete v krátkém štěku i zde.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Za Petera MacNicola a krasnou Lucy Liu. Jinak dosti velké rozdíly kvality mezi díly.

Alois Nebel (2011)

Animace úchvatná a chválím tvůrce, že něco takového u nás vytvořili. Zvuk i hudba se povedly. Akorát celému filmu chybí příběh nebo nosná linie. Malé epizody kolem nádraží fungují v TV, ale jako celek ne. Výsledkem je audiovizuální zážitek s naprosto deprimující atmosférou, ale bez žádného příběhu. Palec nahoru pro tvůrce!

Amadeus (1984)

Tento film mě přivedl k vážné hudbě. Skvělá vyprava a skvělý Forman!

Amazing Spider-Man (2012)

Velká otázka za všechny pavoučí nohy: "Kde je těch 230 milionů?" Drbal jsem se celou první polovinu, jak může být středoškolská romance drahá jako Inception.. Vlastně vůbec netuším, co z toho Spidermana je? Osobně mě Andrew Garfield ani za mák nedostal. Asi mi není 15 a nemám vaginu. Já opravdu nevím, ale tak nesympatického superhrdinu jsem naposled viděl v případě Ryana Reynoldse v Green Lanternu. Vážně se nemohl najít někdo jiný? Pak si nandá tohle ucho kostým a zlepší se to jen o kus. Jestli je tohle filmová verze seriálu Ultimate Spiderman (http://www.csfd.cz/film/309497-dokonaly-spiderman/), tak se to mělo rovnou říct. Raimi uměl akci lépe, přelety nad městem byly úchvatné a především triky nevypadaly jako z pět let staré videohry z PS2. Průměrná romance s komiksovým pozadím. Velká škoda, že značku SPIDERMAN nevlastní MARVEL, pak by to mohlo dopadnout jako IRON MAN, THOR a především AVENGERS.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Překvapení seriálové sezony 2011! Po pilotním díle jsem vydržel pár dílů a vyplatilo se. Dusná a hutná atmosféra "Murder House" vás spolkne a nepustí. Herci jsou dobře vybraní a sedí si k postavám. Každý díl zobrazí temnou minulost domu v historii a vždy se objeví kostlivec ze skříně (doslova!). Tento rok mám jistotu, který nový seriál získá titul "Seriálový objev roku 2011".UPDATE 1.serie byla jizda a hodně atmosférická a brutální – staré domy mají svá tajemství 100 % . / 2.série je ještě lepší, prostor starého katolického blázince má sílu. Nemluvě o prvku mimozemšťanů a dalším masovém vrahu. Ano je tu ďábel, mimozemšťani a masový vrah. To je kombinace, která vyšperkovala už tak hutnou atmosféru a bát se budete ještě den poté. Nejlepší hororová série této doby a Dexter se může chystat na důchod. 115% Hodnocení OST: V rámci žánru je povedená. Navozuje atmosféru a pomáhá utvářet ráz.

Americké psycho (2000)

Sonda do mozku znuděné "vyšší třídy". Má vše - peníze,uznání,dobrý vkus na oblečení jenže mu něco chybí. Vzrušení! A tak začne zabíjet. Naprosto dokonalý Bale, který díky tomuto filmu získal roli v Batmanovi.

Americký chopper (2003) (pořad)

Americká rodinka co vyrábí motorky. Na tom by nebylo nic zajímavého, ale hlavním bodem celého pořadu jsou hádky,nadávky a patetické kecy. Čirá esence amerického buranství!

Americký ninja (1985)

Na VHS to je pro některé kult. Pro mě to je kšunt!