• Pohádka

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Moc pěkná pohádka, myslím, že jedna z těch opravdu povedených. Dvojka Marek Adamczyk a Hana Vagnerová mě vážně bavila.

Umění zločinu (2017) (seriál)

Dívám se a budu dívat, protože mám ráda detektivky z tohoto prostředí. Ovšem ani jeden z hlavních představitelů mi není dvakrát sympatický, ji ještě snesu, ale ten policajt, arogantní umělecký ingorant, ten mi docela vadí. Ale přebíjí to zatím zajímavé případy a třeba se ten člověk trochu zkultivuje, má na to ještě další sérii :-).

Bezva ženská na krku (2016)

Konečně jsem se podívala. Moc příjemný, laskavý a zároveň vtipný film. Ondřej Vetchý a Petra Hřebíčková se bezvadně doplňují, ostatní jim bezchybně sekundují a všechno plyne více než příjemně. Film skončil, já se usmívám a je mi hezky.  Co víc bych měla od "romkom" chtít. Mezi českými romantickými komediemi patří určitě k těm nejlepším.

Doktorka Kellerová (2016) (seriál)

Katastrofa. Pořád jsem říkala, že Kateřina Brožová trochu hrát umí. Ale neumí. Neuvěřitelně pitomé, neživotné dialogy, naprosto totálně nezahrané. Jediný tvor, který tam opravdu hrál(a za toho je ta jedna hvězda), je Jan Šťastný jako soudní znalec, jinak těžký sexuální loudil, kerý při pohledu na Brožovou slintá a na večeři zve snad každou babu v seriálu. Ale hrál a bavil mě. Katuš Brožová má svou televizi, on Barrandov je vůbec taková skládka odložených hvězd :-).

Hooten a Lady: Lovci pokladů (2016) (seriál)

Jako každá podobná blbina. Na léto docela pohoda. Hooten je zajímavý a zábavný chlap, lady mi trochu leze na nervy, ale třeba se časem srovná. Když nečekáte Indianu Jonese, ale nenáročnou zábavu, jde to.

I dva jsou rodina (2016)

Nádherný film, Omara Sy mám hrozně ráda už od Nedotknutelných a malá Gloria Colston byla krásně přirozená. Pochopitelně jsem posledních 20 minut pobrekávala a na konci jsem řvala jako želva. A určitě jsem tenhle krásný film neviděla naposledy.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Mi se to tak nějak "básnicky" líbilo. Milý, moc příejmný fillm a krásná písnička při závěrečných titulcích. A hlavně: zazdít se to dá vždycky :-).

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Já jsem dostala to, co jsem chtěla. nenáročný film na nedělní večer.

Lucifer (2016) (seriál)

Po šesti dílech první série můžu říct: baví mě. Tom Ellis je krásný chlap, je to zábavné a budu se divat dál.. Nevylučuji, že mě začne štvát, ale zatím mě prostě baví.

Mordparta - Nevěsta (2016) (epizoda)

Tak jsem právě shlédla první díl. Čekala jsem docela kalamitu, podle toho, co jsem o tom četla, a možná právě proto mi to přišlo docela v pohodě. Ve srovnání s těmi dementními V.I.P. vraždami, kde jsem nezvládla ani první díl a s "úchvatným" osobním seriálkem Kateřiny Brožové na Barrandově, kde jsme u prvního dílu vytrvali s tím, že tuhle hrůzu musíme dokoukat, je to vlastně docela dobrý. Jen od toho nesmíte čekat nic extra a nedejbože to porovnávat třeba s dokonalými Případy 1. oddělení nebo Raplem na jedničce :-D. Takže naprosto s klidným srdcem tři hvězdičky.