• Pohádka

Vyjednavač (1998)

Výborný thriller, u kterého mrazí, protože to takhle prostě může být i v reálu. A ústřední dvojice Samuel L.Jackson a Kevin Spacey snad ani jiná než skvělá být nemůže, takže jasné 4 hvězdičky.

Cyprián a bezhlavý prapradědeček (1997) (TV film)

Asi poprrvé jsem to viděla celé. Příběh byl jednoduchý, roztomilý, ovšem hraní Lukáše Vaculíka a Kláry Pollertové mi přišlo strašně nepřirozené a prkenné. Vytahovala to strašidla (až na tu zrzavou Cecilku, ta byla děsná) a Naďa Konvalinková. ale protože mě to docela zklamalo, dávám dvě hvězdičky.

Čarodějné námluvy (1997) (TV film)

Bezvadná pohádka, Petr Nárožný fakt nemá chybu a Nela Boudová je jako čarodějnice opravdu roztomilá. Jana Brejchová je výbornou partnerkou Petru Nárožnému a princ Ondřej Vetchý se mi líbil zejména ve scénách, kde se odnaučoval odpovědnosti :-).

Den otců (1997)

Francouzský originál jsem neviděla a docela jsem se příjemně bavila. I když mi Robin Williams občas lezl na nervy.

Dobrý Will Hunting (1997)

Výborný film, tehdy "mláďatům" Matt Damonovi a Benu Affleckovi se podařil husarský kousek. Herecké výkony perfektní, mi se moc líbil i Ben Affleck. Jeho Chuck byl přesný, Matta Damona, Robina Williamse a Stellana Skarsgarda netřeba chválit, ti prostě byli výteční jako obvykle. Ano, moc se mi to líbilo.

Hra (1997)

Myslím, že budu jedna z mála, ne-li jediná, kterou totálně rozčaroval a absolutně nenadchl ten konec. Proto jsem taky stáhla na tři hvězdy jako u průměrného filmu. Jinak bych dala 4. Sice hodně přitažené za vlasy, ale hodně napínavé a byla jsem strašně zvědavá, co z toho vyleze. Ovšem obrácení Ferdyše Pištory po americku...a na konci ještě ta skoro láska na první pohled. ..:-(

Kosmetička a zvíře (1997)

Člověk sice přesně odhadne, co bude a jak to skončí, ale Fran Drescherová je zábavná a Timothy Dalton je zkrátka pěkný chlap. Znovu to fakt vidět nemusím, ale docela jsem se bavila.

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Pěkná příjemná pohádka a mladá Andrea Elsnerová je nesmírně půvabná a roztomilá. Dvojka Bohdalová - Satinský přesně šlape a s opakovaným koukáním nemám vůbec žádný problém.

Agatha Christie's Poirot - Němý svědek (1996) (epizoda)

Zase jeden výborný díl a 5. hvězdička za foxterora monsieura Boba. :-) Udivuje mě, že jsem tento díl opravdu viděla dnes poprvé, protože Hercula miluju, ale je to tak. Ten pejsan byl neskutečně roztomilý a jako dvojka s Herculem Poirotem byli prostě nej. K tomu ještě bláznivé duchařské sestry, pro mě nečekané rozuzlení a absolutně perfektní závěr se špringršpanělem Albertem dává dohromady skvělý díl.

Big Ben (1996) (seriál)

Big Ben a jeho stále stejný oděv - bílá košile a sako bez ohledu na roční období. Asi nějaká speciální tkanina, která v létě chladí a v zimě hřeje :-D. K tomu zbytek figurek z Tölzu. A matka Rézi je zcela bezkonkurenční, ta pobaví vždycky, stejně jako Sabrina. Na nedělní odpoledne jako dělané. Nejprve pohádka na jedničce a pak Ben .