My z Kačerova (1987) (seriál)

Huey, Dewey and Louie v USA. Dulík, Bubík a Kulík u nás. Tupu, Hupu ja Lupu v Suomi. Adoroval jsem Heřmánkovým chraplákem namluveného Rampu McKvaka s leteckou šálou kolem krku a s nelichotivou bilancí 135 vzletů při žádném přistání.

Mladí a neklidní (1973) (seriál)

Nebuďte tak krutě cyničtí.. Babička to měla ráda a v jednu dobu kdy to v televizi navazovalo na „Tak jde čas“ se jí zápletky těchto legend zvrácenosti prolnuly do jednoho velkého monsterseriálu. Možná tak našla klíč k odhalení pravého přístupu k těmto požíračům času, tzn. děj hoďte za hlavu, hlavně že se to hýbá..

Tak jde čas (1965) (seriál)

Tento očistec měli pouštět Alexovi v Mechanickém pomeranči. Tvůrci musí na smrtelné posteli propuknout v lítostivý pláč při zjištění, jakým nehorázným způsobem promrhali "Days of Our Lives“. Na druhou stranu abych nekřivdil, epizody 615., 891. a poslední tři minuty z 1044. zase nebyly tak špatné..

Pupendo (2003)

Jednou to vyšlo, tak proč to nezkusit znova? Další hořká komedie z rudé klece, které vévodí bouřlivá diskuse v ateliéru po vysílání Hlasu Ameriky. Hřebejk s Jarchovským posunuli Pelíšky o něco blíž k sametové revoluci a zatímco u režiséra je vidět ruka jistější, ta scenáristova začíná pochopitelně ztrácet na své originalitě. Splendidní Peca..

Maléry pana účetního (1980)

Mít ten koktejl z Cobram Cupu, královská etapa TdF by byla nedělní vyjížďkou po obědě.. Nejmenší procento trapnosti ze všech dílů série o účetním Fantozzi. Nutno dodat, že většina mužů má při sledování fotbalu podobnou rychlost reakce na partnerku jako Hugo..

Dallas (1978) (seriál)

Arcipadouch J.R. s železnými játry jako hlavní hvězda texaské naftové opery pro otrlé. Ten sosák v kovbojském klobouku musel spolu se Sue Ellen vychlastat víc barelů whisky než byla denní produkce ropy Ewing Oil..

AZ-kvíz (1997) (pořad)

„CH jako chrudoš..“ Moderátorka s nejdelším příjmením na světě se střídá s žoviálním Alešem v pokládání otázek. Vzduchem nelétají statisíce a člověk si může z obývacího pokoje zasoutěžit s nimi. Uživatel Tom Riddle jistě ví, že docela časté netrefení bonusu lze přičítat nervozitě z přítomnosti televizních kamer..

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Jó, Košanda.. Tady by i Kobe Bryant našel svého mistra. Zajímalo by mě, zdali se někdy někomu do toho bezedného koše na odpadky podařilo zasmečovat.. Stálice soutěžních pořadů pro děti 90.let využívající tehdejší mizivé konkurence v dané oblasti. Teď to ovšem bohužel není o nic lepší.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Moderátor Kraus klade směrem k horkému sofa neotřelé otázky, při jejichž zodpovídání některé naše takzvané celebrity prokážou dar beze zbytku se ztrapnit. Do budoucna ovšem přeji autorům odvahu zavčasu to ukončit. Zůstává otázkou, jak velký díl koláče odchází při hudebním vystoupení Juniora na toaletu či uvařit si kávu..

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Záře nad Tichým oceánem vyplní funkci Krytonova Fotostroje času a pošle Kocoura Toma F-14 na nerovný souboj s myší (rozumějte Zero). Pak už se jen řeší dilema, zdali porušit časové kontinuum a zachránit Pearl Harbor nebo nechat věci být, ať má o čem točit Bay.. Už jen kvůli dvojici K.Douglas/M.Sheen to ovšem stojí za podívání.