Na doraz (2010)

NAJgeniálnejšia, NAJvtipnejšia, NAJlepšia komédia, akú som tento rok videla v kine!!!! Super kombinácia hlavných postáv a DOKONALÉ scény na nezaplatenie (hlavne grizzly)! Dialógy boli na popukanie - celé kino bolo vo výbuchu smiechu,... Vrelo odporúčam každému ;) Už sa nemôžem dočkať, keď si to znova pozriem v pohodlí domova. Btw dala by som si kávičku a seriózne začínam uvažovať nad trvalou *joke*. Ou a samozrejme nemôžem zabudnúť skvelé zaklincovanie záverečnou scénou (Men men men men, manly men men men!).

Immortal (2004)

Animácie boli FAKT podivné a troška mi to pripomínalo animáciu Sims dvojky (troška nepodarenú). Ale príbeh, aj keď niektorí hovoria, že bol o ničom, sa mi páčil. Zaujímavá predstava budúcnosti (podľa mňa troška pripomínajúca Piaty Element) a soundtrack úplné potešenie pre moje uši ;) Keby sa mi tento kúsok nepáči, hodnotím ho asi ako priemerný. Takto je to však za 4*. Musím ešte očekovať ten komiks, podľa ktorého to je a možno sa môj názor zmení.

V pasti (2005)

Herecké výkony perfektné. Ellen Page bez debaty, Patrick Wilson rovnako. V iných filmoch som ho nemusela, ale tu ma fakt dostal. Myšlienka filmu zaujímavá a v dnešnej dobe dosť aktuálna, hlavne keď sa to po svete hmýri ktovieakými indivíduami, ktoré dokážu ľahko človeka oklamať umelým úsmevčekom a sladkými rečami. Človek nikdy nevie na koho na internete natrafí. Nie vždy je predsa všetko tak ako vyzerá. Čo sa môže vykľuť z takého neplnoletého dievčaťa, či postaršieho chlapa ...

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Dobrá hudba, premakané efekty... Tým sa ukončili ďalšie pozitívne vyhliadky na to, že sledujem FAKT dobrý film. Dej točiaci sa okolo nevinnej Mandy Lane, po ktorej (ako už z názvu vyplýva) všetci šli ako kŕdeľ supov, bol od začiatku dosť čitateľný, priehľadný. Aj keď musím priznať, že ma prekvapil ten nečakaný zvrat v závere.

Grindhouse: Thanksgiving (2007) odpad!

HUMUS... nechcem byť na Eliho Rotha zlá ( vzhľadom na to, že Hostel jednotku a dvojku som videla akurát tak trailery a čo to som začula - nič dobrého to nebolo), ale ja by som ho vážne nenechala režírovať horory!!! Chce se mi z toho blejt vole!

Rocky Horror Picture Show (1975)

Jeden z najneopakovanejších filmov, aké kedy tento svet uzreli. It´s f***ing orgasmic masterpiece! Bezpochyby nezabudnuteľná postava Dr. Frank-N-Furtera (Tim Curry) tu bude v našich srdciach vládnuť ešte mnoho generácií a my budeme na staré kolená spomínať ako radi by sme tancovali Time Warp agaaaaaaaain ;) It's just a jump to the left. And then a step to the right. With your hands on your hips. You bring you knees in tight. But it's the pelvic thrust... That really drives you insane Let's do the Time Warp again!

Králové ro(c)ku (2006)

Pecka tento film! :D JB a KG tvoria skvelý tím, soundtrack je sakramentsky dobrý a človek sa fajne zasmeje. Kreslené animácie tiež nemajú chybičky. Záverečnou scénou s BOD to zabili chlapci :D

Machři (2010)

Ďalšia podarená komédia od Happy Madison v hlavnej úlohe so skvelým Adamom Sandlerom a spol (ako inak nesmel chýbať Rob Schneider). Preto ak neviete čo s časom, vrelo odporúčam. Ja som sa nenudila, nasmiala som sa až až a aj keď bolo jasné že na 5 hviezdičiek to tento film nevytiahne, s tými štyrmi sa nemá za čo hanbiť! :)

Nirvana: Live at Reading (1992) (koncert)

Úžasný, skvelý, perfektný, geniálny,..atď mohla by som pokračovať s týmito superlatívmi donekonečna. Proste, toto je (bol) koncert ako sa patrí - Some say love, it is river... originálny úvod, skvelý repertoár (Nirvana ani iný mať nemôže;)), zakončenie, ktoré určite potešilo nejedného človeka, ktorý stál pod pódiom. Kurt, Kris aj Dave spolu s tým týpkom, čo im tam skackal do rytmu, odviedli KUSISKO dobrej práce. Dušu diablovi by som zapredala, aby som tam mohla byť.

Kolej, základ života (2001) (seriál)

Seriál, ktorým človek nikdy nič nepokazí, avšak, jeho pozeranie mu ani nič extra nedá. Jud Appatow je skvelý režisér, ktorého filmy sršia humorom a tak to je aj v tomto prípade. Ale, ALE... keby môj vysokoškolácky život vyzeral aspoň trocha ako v Undeclared, moje srdce by plesalo šťastím. (Aspoň som si zase raz mohla vychutnať sexi hlas Setha Rogena ;))