Muži v černém 2 (2002)

Důstojný nástupce jedničky, který sice nedosahuje stejných kvalit nebo zábavnosti, avšak co se originality či určitého střihu týče, jsou to stále staří dobří MIB.

Odplata (1999)

Jak mám Gibsona rád, tak mi Odplata moc nesedla. Film sice aspiruje na po všech stránkách zábavnou podívanou, kde nechybí násilí, akce či ironický humor Gibsonovi vlastní, ale celému tomuhle snažení zkátka chybělo něco, co třeba Smrtonosné zbrani (vím, je to jiný druh filmu) dodává určitou jiskru neodolatelnosti. Nejlepším momentem pro mne nakonec zůstává sadistická Lucy Liu :D.

The Divide (2011)

Hodně solidní post-apo vykreslující úpadek lidské důstojnosti, když skupina lidí zůstane zavřena v protiamotovém krytu po jaderném útoku a počase jim to začne lézt na mozek. Pod tíhou situace se začne odehrávat uzavřený společenský kolaps, který má zřejmě jen kousek k opravdové realitě. Vše dokresleno minimalistickou industriálně ambietní hudbou s občasnými dramatickými záchvěvy. Nic pro slabé povahy!

Collateral (2004)

Můžete mi někdo povědět, o čem tenhle film byl, krom toho, že šedý vlk zavzpomínal na řád otrokářský s tím, že širé moře vystřídalo LA a Amistad byl nahrazen taxíkem? Dokoukat tuhle věc mě stálo asi ž pokusů...

Kandahár (2010)

Velmi rozporuplný film co se výkonu vs. csfd hodnocení týče. Pokud bych měl na první tři stupínky vítězů dosadit nejvýraznější vlastnosti, všechny místa s přehledem obsadí nuda, nuda a nuda. Další pořadí obsadí šeď a o následné se popere bída s nouzí. Film, který si nezaslouží vysílací čas ani ve 2:00 ráno na TV Barandov.

Love (2011)

Celkem obstojný pokus o současné kriminální drama zasazené do bratislavského prostředí, které má potenciál oslovit dnešního (nejen) mladého diváka pro svou autenticitu a uvěřitelnost aneb taková horší Perníková věž o kradení aut :D

Žraloci na s(o)uši (2011)

Extrémně nezábavný a extrémně nepůvodní animák s barvami až oči přecházejí a nulovou aspirací na dokoukání do konce.

Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

Vždy jsem si říkal, k čemu na CSFD slouží kolonka "odpad". V sobotu jsem to bohužel zjistil, když jsem nechtěně zahlédl tenhle pokus o horor. Doporučuju rovněž kouknout do režisérovy filmografie, protože taková dlouhá soupiska nesmyslných filmů se jen tak nevidí! :D

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Klasické béčko dobře známé i z našich televizí a snad ještě humornější než jeho předchůdce se spoustou fatálních odkazů na jedničku, včetně několika stejných obsazení. Nu což, 80' si nežádaj logiku :D.

Svatý boj (2001)

Převeliká nuda zachycující příběh nácka uvězněného v židovském těle, a to tak nešťastným způspbem, že to nezachrání ani druhdy skvělý Gosling. Jako příměr bych použil American History X, akorát všechno proč je tenhle film skvělej, je Svatý boj špatnej a navíc produkčně naprosto nezvládnutej. Bohužel.