• Thriller

Návrat živé smrti 3 (1993)

Dokonalá kombinace "Re animátora", "Dne mrtvych" a "Hřbitova domácích zvířátek".

Patrick (1978)

Film Patrick jsem měla možnost shlédnout už před skoro 8 lety. Tenkrát mě dost vyděsil. Tajemný skoro mrtvý Patrick ležící nehybně na lůžku mi připadal děsivý a zároveň mi ho bylo líto. V dnešní době se na to dívám jinak. Film je to dobrý, ale už pro mě není tolik děsivý. Každopádně ho stále uznávám. Je to klasický horror a nenáročným divákům, kteří mají rádi "nadpřirozeno" přinese zajisté potěšení a skvělý zážitek.

Carrie (2013)

Tak i Kingova slavná Carrie to má za sebou. Remake z roku 2013

Paranormal Activity 2 (2010)

První díl byl slabý odvar. Začátek hrůzy a děsu. Druhy díl je horší. Více strachu. Více křiku. Dvojnásobek všeho, co si jen budete přát. Je libo duch nebo démon? Paranormal activity 2 vás dostane na samé dno propasti a tmy ze které se jen tak nevyhrabete!

Klub vrahů (2002)

I když vím, že KLUB VRAHŮ je sra*kovní pí*ovina, která paroduje známé vyvražďovačky, tak se mi to z nějakého (blbého) důvodu líbilo. Mělo to komediální říz i s těmi lidmi, co si hráli na hvězdy. V jistém smyslu to bylo i nechtěně napínavé, ale pořád tam šlo jen o tu pr*el. Divák to nesmí brát v žádném případě vážně. To je první pravidlo, jak se neurazit z této krutě drzé šaškárny. Hvězdy nám nepřály. Toho se taky nesmí nikdo bát. Přece jde pořád o tu samou věc. Nena*rat, neurazit a rozesmát. Tři věci, co zaručeně v KLUBU VRAHŮ získáte. A co nezískáte? Zaručeně rozhodnutí o tom, že KLUB VRAHŮ je děsuplný film, který musíte zase někdy vidět. Ale pokud chcete někoho na*rat, tak mu KLUB VRAHŮ doporučte ať máte alespoň nějaký zážitek.

Temné léto (2015) odpad!

UPOZORNĚNÍ! TENTO FILM JE TAK NUDNÝ, ŽE BY PŘI NĚM MRTVÝ VSTAL Z HROBU, ABY TU "TÝVÝ" ROZSEKAL NA MADĚRU! Temné léto mi zatměnilo mysl totálním sračkovním scénářem, režií a vůbec vším okolo jeho vzniku. Nesmyslné, nudné a nelogické. Jak mohl film vzniknout? Vezměte filmy Disturbia a 30 a půl metru a vznikne toto. Proč? Protože někdo chtěl pobavit. Ale ouha! Nepovedlo se! Radši tento snímek zahrabat 30 metrů pod zem a už nikdy nepozřít jeho hořkost a slanost!

Bestie musí zemřít (2009)

Filmy Daria Argenta jsou tajemné, krvavé a zábavné. V případě Bestie musí zemřít to tak není. Adrien Brody byl v dvojroli sice děsivý, ale fakt , že film je jen nudná slátanina, to nebylo k ničemu. Bestie má mnoho hlučných míst, kdy divák doslova prosí o konec. Je to v případě historky, kdy malý chlapec zabije vraha své matky. Bestie musí zemřít byla naprostá chyba kterou už nikdy nebudu opakovat!

Čepel smrti (2009) odpad!

V roce 2009 natočil režisér Tomáš Kučera svůj horror "Čepel smrti". S hudbou Karla Antonína vznikl sračkovní film plný slabých herců a příšerného děje.  Češi si nikdy asi nedají pokoj s natáčením hororů,  jelikož stejný režisér natočil o 2 roky později další sračku "Poslední výkřik".  Není potřeba to nějak porovnávat,  jelikož je to prakticky to samé.  Češi nikdy nebudou originální a vždycky budou kopírovat Americké horory. Čepel smrti je hlavním důkazem toho, že Češi nemají vlastní fantazii. Bez dialogů,  nudné, suché, bez energie. Takto se dá s klidem popsat "Čepel smrti". Úvodní scéna je klasika každého slasheru. Začíná to tentokrát dopisy (okopírované z filmu Tajemství loňského léta) ve kterých vrah vyhrožuje obětem,  že je zabije. Hlavni hrdinky si dělají pizzu (ve filmu Vřískot si první oběť dělala popcorn). Pak se na scéně objeví vrah (plášť jako rybáře z filmu Tajemství loňského léta). Vraždy jsou celkem slabé a krev moc neteče. Dale tu máme hlavni hrdinku (ta se dá ztotožnit s hrdinkou Sydney z filmu Vřískot). Zemřela ji matka a stále si připomíná její smrt - autonehodu, za kterou mohla první oběť. Vraždy přibývají a do jejich vyšetřování se pouští detektiv, který čmuchá po škole a vyslýchá oběti. Oběti přibývají a finále vrcholí mejdanem (Vřískot). Úplný konec je celý okopírovaný z Vřískotu. Hlavni hrdinka se dozví totožnost vraha a spojitost s autonehodou její matky a vraha. Opět tu máme vyhrožování od vraha,  že se to všechno svede na oběť,  jelikož měla motiv atd. (Vřískot). Závěr končí titulkama na které se divák těší ze všeho nejvíc. "Čepel smrti" je levný propadák,  kteří natočili lidi, co se nudili a zrovna koukali na film Vřískot a tak si řekli POJĎTE NATOČÍME NĚJAKÝ HOROR JAKO JE TENHLE. BUDEME LEPŠÍ.  NIKDO SI NEVŠIMNE TOHO, ŽE JE TO OKOPÍROVANÉ.  STAČÍ ZMĚNIT NÁZEV A OBSADIT LIDI, KTEŘÍ ZROVNA PŮJDOU PO ULICI. Pokud si chcete nějaký způsobem ušetřit zdravý rozum, tak tento film klidně vynechte a pusťte si raději americkou verzi, abyste se vyvarovali myšlenky MŮJ BOŽE TOTO JSEM UŽ NĚKDE VIDĚL/A.

Total Detox (2011) odpad!

Total detox je totální propadák.  Režisér Roman Vojkůvka je mistr českých hororových sraček a jde mu to opravdu dobře.  Děj nás zavede do špinavých ulic Prahy mezi narkomany a přesně kolem nich se motá celý film. Je neuvěřitelné,  co Češi dokážou natočit a je to až urážející vůči nenahraditelné horrorové tvorbě v Americe. Hlavním hrdinou této nechutné trapárny je Martin, devatenáctiletý mladík,  který je znuděný životem a mlácen svým ubohým otcem. Jednoho dne ho tento tyran načapá, jak šňupe ve svým pokoji a totálně ho zmlátí. Poté je mladík nucen nadobro přestat. Otec ho pošle k doktorovi,  který s ním každý den diskutuje o jeho problému a navrhuje možná řěšení. Ovšem mladík to nebere vážně a mezitím někdo začne brutálně vraždit narkomany. Problém v tomto filmu byl ten, že od začátku divák ví,  kdo je vrah, protože je to na něm zkrátka poznat. Není to ovšem jediný problém. Herecké výkony byly příšerné. Herci přehrávali a neuměli to zahrát.  Kamera se klepala jako kdyby měl kameraman upito a do toho ještě  šílené dialogy. Total Detox je sračkovní pokus o něco nového.  Ovšem tvůrci nerozmýšleli logicky. Nedali do toho nic a nikoho. Herci, kamera, krev, brutalita, dialogy na úrovni.  To všechno ve filmu chybělo. Pokud tedy divák šílí po české kinematografii,  možná,  že se mu Total Detox bude líbit,  ale divák s hodně náročným smyslem pro horror a brutalitu si radši ušetří čas a nervy na tuto obří sračkovinu.

Chraň nás od zlého (2014)

Režisér Scott Derrickson a Christopher Young zase spolu. Po úspěšném hororu Sinister v roce 2012, se jejich cesty střetly tentokrát ve vymítání Chraň nás od zlého. Skvělá hudba zaujme především v děsivých scénách, které pokrývají téměř celý film. Obsazení ve stylu Erica Bana nebo Édgara Ramiréze byla volbou číslo jedna. A vyplatilo se! Vznikl film jenž dodnes(zatím) nikdo nepřekonal. Úžasně čtená kniha byla skvělou inspirací a cestou k veleúspěchu a zrození Chraň nás od zlého za což je mnoho fandů vděčná.