• Thriller

All I Need (2016)

Takže tu máme další bohatou paničku, která touží po stálém mládí a tak nezbývá nic jiného, než kosit mladé, pěkné holky kvůli čerstvé krvi. Jsou tu dvě dějové linie, kdy jedna z nich je absolutně mimo a je to nuda jako kráva a v té druhé sledujeme dívku, která se snaží dostat z pokoje. Finále padlé na hlavu, ale nejvíce jsem se zasmál, jak se ten zabiják snažil dostat do pokoje asi 5 minut a jakože mu to schválně nešlo, to bylo fakt trapně komediální. Dvě hvězdy za ty dívky v bombarďákách, kdy jedna patří té krásné blondýnce, aúúú. Ale jinak nudný Thriller, Gore žádné, nestojí to za to. (61. hodnocení, Full HD)

Hunted (2020)

Solidní, lesní naháněčka ! Frajerka se jde uvolnit do baru, kde narazí na pohledného típka, ten se ale vzápětí změní v její noční můru. K cizímu do auta prostě nelez ! Líbil se mi ten nápad se zvířaty, hudba tvořila fakt hustou atmosféru, roztržené břicho nebo šíp v uchu jsou povedené brutální scény, ale trochu jsem čekal krvavější finále. Ono, jak se otočilo nahánění, tak to dostalo takový, za mě až "cirkusový" nádech s WTF scénami a vytratilo se téměř všechno, co film celou dobu budoval. Každopádně, i tak se jedná o dost povedený Survival Horor, který se určitě vyplatí vidět. (36. hodnocení, 10. komentář)

Leon (1994)

Připomenuto, ohodnoceno, okomentováno - big rest. Dobrý film, s úžasnou Portman.

Synchronic (2019)

Synchronic, pro mě zatím nejsilnější filmový zážitek, minimálně za poslední dva měsíce. Režisérská dvojice, už mě tenkrát dostala svým malým Hororem Spring a tohle je další fakt silná, silná, silná podívaná. Na hraně pěti hvězd, doporučuji. (322. hodnocení)

Za čárou (2021)

Jasně, Amíci opět zachraňují svět a hlavní nepřítel samozřejmě Rusko. Je to blboučký, naivní a finále až komický, ale já se u filmu bavil, akce byla výborná (top scéna - zabití Viktora), černošské duo bylo tentokrát dost fájn - humor fungoval, nechybělo násilí, roboti super a za ty dvě hoďky, jsem se nestihl nudit. Za mě příjemná akční oddechovka, bez hlušších míst. (289. hodnocení)

Naked Cannibal Campers (2020)

Tři kamarádi jedou rybařit do jakéhosi kempu, kde narazí na prdelaté, ceckaté kanibalky. Už úvod dá jasně najevo, že se jedná o strašně amatérský céčko. Holky ani pěkný moc nejsou, jsou to typické postavy do US porna. O nějakém Gore, se tu nedá vůbec mluvit, natočeno je to celé for fun. Hvězda alespoň za tu nahotu, která tvoří polovinu filmu, druhou jsem chtěl dát za snahu, ale to "akční" finále plné amatérských efektů, bylo ultra trapný a zbytečný, takže nasrat. (3. hodnocení, 2. komentář)

The Living and the Dead (2006)

Slušně natočená psychárna s výbornými hereckými výkony, ale je to strašně depresivní a zlý a určitě to už nechci vidět nikdy znovu. Náladu tenhle film tedy určitě nezvedne, spíš naopak, s tím dopředu počítejte a pokud vám není 30+ ani se na to nedívejte. (150. hodnocení)

Storm Warning (2007)

(Ohodnoceno 26. 9. 2012) Dnes po více jak 10 letech, jsem si připomenul tenhle skvělý Australský Hixploitation, který má určitě co nabídnout i dnes. Scénu s ořezávátkem mezi nohama, jsem si pamatoval dodnes, a je Highlightem Storm Warningu. Možná chybělo, aby se hlavní postava svlékla úplně, ale to už je detail, stejně moc pěkná nebyla :o) Čtyři hvězdy uděleny tenkrát a ponechám je i dnes. Skvělá, napínavá prasárnička a David Lyons, zahrál hajzla na jedničku.

A Night of Horror Volume 1 (2015)

Další Hororová Antologie, která měla slušný rozjezd, ale skončila dost bídně. První povídka, kdy holka slyší divný zvuky, měla celkem pěknou, strašidelnou atmosféru, druhá povídka z pitevny, byla taky ještě dost fajn, třetí botoxová, byla asi ze všech nejlepší, byla pěkně nechutná, krvavá a byla to celkem sranda, no a ty další už nestojí moc za nic a popravdě už teď, pár minut po skončení, si je nedokážu už vybavit. Co vím je, že každá z nich končila dost divně, a čím víc se blížil konec, tím víc ty povídky byly divnější a divnější. Na jedno zhlédnutí se to asi dá, ale moc nedoporučuji. (36. hodnocení, Full HD)

Al morir la Matinee (2020)

Já třeba sbírám parfémy, někdo zase mince, plechovky, použité cizí kalhotky a někdo třeba oční bulvy. Al morir la Matinee má tři velké plusy - výbornou hudbu, povedenou 80tkovou atmosféru a poctivé Gore. Postavy jsou ale dost nezajímavé, chování vraha bylo hlavně v závěru dost komický a to i u ostatních postav. Chybí nahota, dětí tu pobíhá na můj vkus až moc a zabiják s nožíkem, už taky není nic originálního, jak píše EvilPhoEniX, mohl mít určitě něco zajímavějšího k zabíjení. No naštěstí nejsou mordy furt stejné - zabití páru při líbaní, je zde asi Top scénou + scénka na záchodě, ta se mi taky dost líbila. Čekal jsem lepší podívanou, ale zklamaný vyloženě nejsem, na Uruguay dost solidní, mám slabost pro tyhle exotické Horory. Lepší trojka. (60. hodnocení)

Časové pásmo bylo změněno