• Thriller

Vyšinutý (2020)

Vyšinutý a to doslova Russell Crowe, který si vyhlídne mladou matku a udělá jí ze života ještě větší peklo, než doposud. Celkem fajn napínavá pecka, čtvrtá hvězda za povedené brutální akční scény.

Knihy smrti (2020)

Parádní všechny tři povídky, které do sebe v závěru krásně zapadnou. Tempo je dost pomalé a na první pohled se bude zdát, že se jedná o obyčejný, nudný, stereotypní Horor, který spousta lidí vypne už po 30 minutách, ale mě to pohltilo svoji atmosférou už od samého začátku a ve finále mám díky Books of Blood nádherný, Hororový zážitek. Sice si už BoB sám od sebe nikdy nepustím, ale jsou Horory, které stačí vidět jednou a nikdy na ně nezapomenete. Originální, šílený, krutý, temný. Za mě krásné 4 hvězdy (476. hodnocení)

Death of Me (2020)

Překrásná Maggie Q, pobíhající nejdříve v kalhotkách a pak celý film v šortkách. Celkově mám pocity z Death of Me ale smíšené. Chvilkami jsem se nudil, pak to začalo být zajímavé, pak jsem se zase nudil. Pár slušných scén se tu najde (smrt manžela, bouračka), ale finále zase nezajímavé, nudné. Potěší pěkné lokace se slušnou atmosférou a právě Maggie Q. Budoucí TV Horor. Slabší trojka. (197. hodnocení, Full HD)

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Asi takhle no, na Polsko dobrý, ale čekal jsem rozhodně víc. Postavy absolutně nezajímavé, zaujme maximálně ta blondýna co alespoň kozy ukáže, jinak slabota a ten tlustej Julek, to byla katastrofa, ani hrát neuměl mi přišlo. Klasická vyvražďovačka, kde bylo Gore lehce amatérské, občas mordy mimo záběr a navíc všechno už viděno jinde. Nejvíce povedené jsou masky těch prasečích, hnusných mutantů, za to velký plus. Hudba skvělá, celkem film utekl, ale že bych chtěl tenhle Horor vidět někdy znovu, se říct nedá, to si radši pustím i klidně nejhorší díl ze série Wrong Turn. (203. hodnocení, Full HD)

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Nemám rád Horory, kde malí smradi přehrávají, hrají si na bůhví co a nakonec přemůžou dospěláky (The Babysitter, Better Watch Out ...). Tohle pokračování je sice o fous lepší a "dospělejší", ale i tak jsem měl pocit, jako bych se díval na Disney Channel, který se snaží o Hororovou zábavu. Vtipy jsou tu celkem trapné, ohrané, Gore sice je, ale opakuje se stále scéna vyprsknutí krve do obličeje, občas to ani nedávalo smysl. Asi se vyplatí před filmem pořádně zhulit. Nic pro mě, ptákovina pro puberťáky.

Child Eater (2016)

Nenáročná, neoriginální, Hororová ptákovina s 80ti letým, slepým záporákem, který své oběti morduje tím, že jim vyndá oči a sežere je. Úvod s holčičkou byl dost fajn a těšil jsem se, co přijde za Gore dál, ale nic než vyndané oči bohužel nečekejte. Dalším velkým mínusem je Helen, co by hlavní postava, která je celkem škaredá a moc dobře se na ní nekoukalo. Child Eater, je plný klišé a finále také ničím nepřekvapilo. Na zabití nudného večera ale proč ne, atmosféra byla slušná. Slabší trojka. (136. hodnocení)

Antebellum (2020)

Krásně tahle sračka vyšla plánovaně v období “Black Lives Matter”, že ? Stejně jako u My, sledovat hnusný černošky, to jediný bylo Hororový. Slátanina, bez hlavy a paty, kdyby to zůstalo pouze na té plantáži, mučilo se a zabíjelo, tak oukey, ale takhle nasrat. Hvězda za moji oblíbenou Malone, která je stále šukatelná a Antebellum, jsem si pustil jen k vůli ní.

Equilibrium (2002)

Na tu dobu celkem dobrý Akční Scífko, kde souboje hodně podobné těm v Matrixu, ale nějak mi to nevadilo. Příběh a myšlenka celkem fajn, Bale opět bezkonkurenční, film mi utekl jako voda, nenudil jsem se.

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Že bych měl náladu hned po ránu na politiku se říct nedá (nic jsem o filmu nevěděl), čekal jsem úplně něco jiného, ale zklamaný vyloženě taky nejsem. Poláci jsou vlastenci jako svině, to už dávno vím, takže mě nic nepřekvapilo. Natočeno pěkně, Maciej Musiałowski zahrál na jedničku. Finále slušné. Ale nic, co bych chtěl vidět znovu.

Extraterrestrial (2014)

Režisér toho moc na kontě dobrého nemá, ale tahle jeho prvotina, je více než dobrá. Za mě určitě jeden z nejlepších, emzáckých Hororů. Vydařená atmosféra ( + puštěno za deštivé noci), napětí, slušný casting, sem tam nějaké to Gore, ani jsem nečekal, že zde nějaké bude, finále vynikající (nekončí dobře). Hodně slušná podívaná a divím se, že jsem to za těch 6 let, nezahlédl ještě v televizi. Na Kanadu hodně překvapivý, slušná čtyřka.