• Thriller

Daddy's Girl (2018)

Jemma Dallender tentokrát není znásilněná a ani nejde po pomstě ( I Spit on Your Grave 2 ), za to šoustá s nevlastním otcem, který je sériovým vrahem a oba vyhledávají oběti po barech. Potěší fajn casting, občas slušné napětí, je to pěkně natočeno, ale to je asi tak všechno. Scénář je milionkrát omleté téma, mučení si zde vůbec neužijeme, dojde pouze na elektrošoky, což je největším mínusem a zklamáním, Gore tu není skoro žádné. Každopádně, film celkem uteče, vyloženě nenudí a na jedno zhlédnutí je to ok. (105. hodnocení)

Framed (2017)

Moderní Horor, kde je tématem internet (streamování a sledovanost). Asi do čtvrtiny jsem tomu nějak nemohl přijít na chuť, ale pak se to solidně rozjelo, hlavně co se týče Gore. Postavy jsou celkem fajn (típek s nožem v hlavě dost pobavil), záporák, byl fakt slušný psychopat, Gore velice povedené, top scéna "Nedobrovolný sex", krve je tu opravdu dostatek, což mě potěšilo, hudba výborná, příjemná stopáž, za mě nakonec spokojenost a krásné 4*, doporučuji. Zábavná, brutální jednohubka, (11. komentář, 45. hodnocení, Full HD)

Šibenice (2015)

Středoškolské, divadelní Found footage. Od odpadu to zachránilo pár slušných scén v závěru (blonďatá prcina), ale jinak to byla fakt otřesná nuda. (KnV, Nova Cinema)

Yummy (2019)

Zábavná, brutální zombárna z Belgie, kterou určitě doporučuji, ač tedy Horory na toto téma moc nemusím, tohle bylo fakt dobré. Sympatické obsazení, Gore scén tři prdele (Top scéna s pérem), pěkný herečky, nechybí kozy (nahoty ale mohlo být klidně více), finále luxusní. Za mě spokojenost a určitě se na to podívám někdy ještě jednou. (273. hodnocení, Full HD)

Vlak do Busanu 2 (2020)

Už od prvních trailerů bylo jasné, že pokračování bude tak o třídu horší a ono je to horší o třídy dvě., možná tři. Nezáživný, přeplácaný CGI efekty, které byly občas fakt otřesný, hlavně v automobilových honičkách v závěru. U filmu můžete uklízet, vařit, prát, žehlit, občas se podívat na obrazovku a ve finále zjistíte, že jste stále v obraze a o nic nepřicházíte. Zhlédnuto z povinnosti, protože jednička byla výborná. Slabší dvě * (178. hodnocení)

Host (2020)

Pět krav a jeden vůl, jdou vyvolávat duchy přes videohovor, no a vyvolají samozřejmě toho zlého. Host nepřináší do daného subžánru vůbec nic nového. Něco takového dokáže natočit s minimálním rozpočtem snad každý a proto mě takovýhle typ Hororu prostě vyděsit nedokáže. Hvězda za krátkou stopáž a snesitelný finále. Doporučuji tak maximálně teenkám.

Open 24 Hours (2018)

Velkým lákadlem byla pro mě Vanessa Grasse (Leatherface) a po brutálním traileru, jsem očekával dost velký jatka, ale po zhlédnutí nejsem moc nadšený. Kromě poslední půl hodinky (do této doby jsem dokonce uvažoval pouze o 2*), kde dojde na jedinou, slušnou Gore scénu (zabití kurátora) Open 24 Hours, téměř nic lepšího nenabídne. Všechny postavy jsou nudné, příběh taky, je tu spousta nelogických scén, vrah s kladívkem už myslím není cool a ani Vanesska tu bůhvíjak nezazářila. Škoda, za mě docela velký zklamání. Slabé tři hvězdy. (199. hodnocení, Full HD)

Projekt Power (2020)

Black Power ! Nudná sračka, kdy mě nejvíce srala ta tlustá, šeredná černoška. Kvóty samozřejmě splněny ! Natočeno je to ale fájn a pár skvělých nápadu to má.

We Summon the Darkness (2019)

Lákadlem samozřejmě Alexandra a Knoxville (jeho nejzbytečnější role v kariéře), ale po zhlédnutí vůbec nechápu, proč do něčeho takového lezli. 40 minut absolutní nudy, no ani pak se to víceméně vůbec nerozjede. Párkrát tu někoho píchnou nožem, střelí do hlavy, Alexinka pak vyskočí z okna a je konec. Posledních 20 minut jsem musel přetáčet, protože se to sledovat fakt nedalo. Holky jsou tu pěkný, ale nic odvážnějšího než Saši výstřih nečekejte. We Summon the Darkness, je ve finále spíše televizním Thrillerem, no a pro mě prozatím jedno z největších zklamání, čekal jsem rozhodně víc. Slabá dvojka. (104. hodnocení)

Palm Springs (2020)

Čekal jsem spíše ulítlou komedii, když tu hraje můj oblíbenec Samberg. Ve finále je ale Palm Springs, takové malé, neškodné, romantické scífko, které neurazí, ale ani bůhvíjak nenadchne. Na jedno či dvě zhlédnutí fájn.