• Thriller

Neutečeš (2014)

Nebavilo, nuda jak svině. Občas dobrá hudba.

Found (2012)

Laciná, béčková marmeláda s umělejma hlavama a pár nechutných scén, které konec konců nejsou až tak nechutné kvůli umělému dojmu, ale co chcete za 8.000 dolarů. Každopádně depresivní atmosféra, která je možná asi tím nejlepším na celém filmu.

Howl (2015)

Nápad s vlakem super, Gore dobré, ale málo, herci  nic moc, atmosféra výborná, vzhled vlkodlaků celkem ušel. Asi to stojí ale za zhlédnutí.

The Green Inferno (2013)

Škoda !!!! Do mé topky 5* brutálních filmů se tohle ASI zřejmě nedostane, ač brutální je to celkem dost ? nebo není ? Z chutných scén si po 12 hodinách pamatuji už pouze porcování černocha (a nebo tam bylo snad jen tohle ?) Co se postav týče tak u mě bod mrazu. To u Deodatových Kanibalů, jsem s postavama soucítil, tady ne. Atmosféra filmu je taková "komediální" to samé po herecké stránce. Pro mě je tohle celkem zklamání, protože jsem čekal ( 2 roky ?!! ), že to bude TOP masakr. Chybělo ASI více Gore + něco nového, chybělo mi tu znásilnění (když už), chyběly tu kozy, i když krasavice tu zrovna bůhvíjaké nejsou, no prostě škoda. Každopádně, porcovačka černocha, fakt silná scéna, bleh. Slabší 4*, čekal jsem o dost víc. Možná časem opáčko.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Jednička byla komedie roku, tohle už ne. O kus horší. Občas scény pro publikum 10 - 15 let, taky to podle toho v kině vypadalo a některé zas kurevsky sprosté :)) Každopádně super hudba, asi 3x jsem se zasmál až k slzám, špekyčen =D Kino Bílina (Seidlová V. Hellis A.)

Dárek (2015)

Bylo to, nudné, obyčejné, nezajímavé, zasraně moc americké a na ošklivou  Rebeccu se nedalo koukat. Pro mě osobně ztráta času.

Ruiny (2008)

Můj nejoblíbenější Horor. Herci, herečky, úvod, příběh, prostředí, atmosféra, napětí, Gore - vše na jedničku s hvězdičkou. Scéna s amputací dokonalá !! No. 1

Hidden (2015)

Člověk si celou dobu myslí že ... a nakonec ne .. hezký. 3/4 filmu celkem nuda, ale drží to perfektně v napětí co bude vlastně dál. Atmosféra suprová, konec hodně překvapující.

Parlor (2015)

Hodně kvalitní gore, kvalitní cecky, kvalitní bloncka. Herecky hodně slabé = postavy klasicky na facku, příběhově 1000x omleté a ten konec snad ani rozebírat nebudu. Gore - cecky - bloncka = 3*. Každopádně díky tomu Gore fakt doporučuji a ušla i atmosféra.