• Thriller

Zulu (2013)

Velice surová kriminálka. Nezapomenutelná scéna u pobřeží. V rámci žánru lepší 4*. Orlando překvapil.

V/H/S/2 (2013)

Jedničku jsem neviděl. Většina těch povídek spíše pohádka, ale jinak dobrý. Nejlepší byla Safe heaven - parádní Gore pecka. Lepší tři.

Krvavý Bangkok (2014)

Jak za starých časů. Po hóóódně dlouhé době ( nebo spíš z toho co jsem zatím s Dolphem viděl, tak asi poprvé ) něco pořádného. Povedená mlátička.

Mea Culpa (2014)

Hmmm Cavayé se stává zaručenou kvalitou, tedy Mea Culpa je třetí film, který jsem od něj viděl a po dlouhém váhání do třetice tu 5* dám. Velmi kvalitní FR akční film s parádním obsazením a dobře provedeným příběhem. Těším se na jeho další tvorbu.

Grizzly zabiják (2015)

Čekal jsem o hodně víc. Průměrný dobrodružný film s medvídkem. Akční rozhodně ne, horor už vůbec. Prostředí pěkný, sem tam nějaká krev, ale to je tak všechno. O demenci postav ani nemluvím ...

Aux yeux des vivants (2014)

Zatím největší zklamání tohoto roku. Od této dvojice jsem čekal nářez ve stylu Inside a ono hovno. Začátek velice slibnej, jenže pak přijde 45 minut nudy a když už se to teda jakože "rozjede" tak ale v takovým stylu, že jsem musel tuhle hovadinku přetáčet. Inside je doteď u mě top horor u Livide už to bylo slabší a tohle je opravdu sračka. Snad to tahle dvojka napraví u Leatherface, ale těšit se už rozhodně nebudu.

Ghoul (2015)

Celkem fajn, vzhledem k tomu, že se jedná o český Horor, bez českých herců. Jinak lekačky strašně hlasitý, takže jsem se lekl, jen díky tomu, že to řvalo, jako kráva ! Velká podobnost k Blair Witch (Kino Teplice)

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Velmi příjemná podívaná. Sice komedie tak z 10%, akční tak z 15 % ... ale bavil jsem se a to je hlavní. Konec celkem zklamání, ale co už. 70%.

Hluboko v lesích (2012)

Už po 15 minutách je jasný, že to je amatérská sračka. Posledních 30 minut jsem přetáčel. Šílená kravina, kde ani to gore neoslní a to už je co říct. 1* za původ vzniku 2* za kozy jedné z hereček.

Divoká karta (2015)

Po dlouhééé době opět něco s Jasónkem. Jak už jsem psal u některých předchozích filmů s JS, kdyby tam nehrál on, nedávám takové hodnocení. Bitky asi jen tři, ale i tak pecka. Prostě další, lehce krvavá, jednoduchá zábava s Jasonem a to já rád.