• Thriller

Motýlek (2017)

Původního motýlka jsem neviděl. Mám rád filmy z vězeňského prostředí a tohle je velice povedený drama o přátelství dvou vězňů. Nechyběla surovost. Nebylo to vůbec špatné.

Dvojitý rande (2017)

Nemusím Horory ani komedie z Velké Británie, ale tohle se vážně povedlo. Na hlavní čtveřici se dívalo dobře, Dannymu, role panice sedla jako hrnec na prdel a Kelly je opravdu sexy kus. Má to skvělou atmosféru, úvodní ubodání fakt výborný a závěrečný fight velice povedený. Možná se to v průběhu táhlo, ale mně osobně to vůbec nevadilo. Bavil jsem se, doporučuji.

Rudý kapitán (2016)

Slušná kriminálka, která ale v závěru ztrácela dech. Herecké obsazení dobré. Potěší záběry v Teplicích v Čechách.

Boarding School (2018)

Spíš než Boarding School je to děsně Boring School. I přes to, že nemám rád horory, kde jsou děti, tak i přes hodinu jsem tomu stále dával šanci, ač se nic neudálo, ale bohužel. Malej, hnusnej retard, co se obléká do hadrů své mrtvé babky, very cool a 12. letá holčina, která by si už nejraději zapíchala, very, very cool. O ostatních retardech ani nemluvím. Nehororová, nezáživná trapnost s dětma. Hvězda za toho retarda alias Tourettův syndrom, to jsem se aspoň zasmál.

Southbound (2015)

Po cca půl roce, opět zvedám oba palce !! Naprosto parádní Hororová podívaná. Každý příběh byl super, ale co mě naprosto odrovnalo, byla scéna srážky s autem a následné pokračování  v nemocnici, tady jsem skoro nedýchal. Naprostá spokojenost, výborná, depresivní atmosféra, výborné obsazení, brutální Gore, jasných pět * !!!

Všechno nejhorší 2 (2019)

Ani ve snu by mě nenapadlo, že zrovna Happy Death Day 2U, bude o hvězdu lepší, než jednička, tenkrát jsem předpokládal, že tohle už bude právě odpad. Narovinu zapomeňte na Horor a možná je to dobře, že to spíše zajíždělo ještě víc do komedie. Jessica Rothe opět úžasná i vedlejší postavy jsou oukey. Zvrat celkem slušný. Bavil jsem se.

Avengers: Endgame (2019)

Čekal jsem to teda o dost velkolepější .. ale i tak, navždy v srdci. (Kino Kralupy nad Vltavou, 3D)

Polar (2019)

Hodně dobré !! A nejlepší úvodní scéna roku !! Už jsem si myslel že Knoxvilla neuvidím a hele. Troufám si říct, že je to V NĚČEM o dost lepší než Wick (2). Je to zábavnější, je to krvavější a to jakože kurva krvavější, je to ujetější a kurva sexy. Za mě se Netflix tímhle dost vytáhl. Mads zahrál na jedničku, škoda že místo Hudgens nebyla jiná číča , ale co už. Jedna z pecek roku 2019 !!!

Nicota (2016)

Začátek vypadal velice slibně, no všechno to šlo do kopru, když se objevily monstra. Prostředí nemocnice super, Gore bylo taky fájn, herecké obsazení celkem ušlo. Každpádně, je to docela krávovinka a možná sem na to neměl dneska nějak náladu.