• Thriller

Sweetheart (2019)

Tak trochu musím souhlasit s uživatelem (SPÍMSESVOJÍSESTROU). Krásný ostrov a vše kolem, ale prostě hlavní postava hnus. Tu bych neohnul jak se říká, ani kdyby to byla poslední a jediná ženská na pustým ostrově. Příšera byla fájn, díra v oceánu děsivá. Mohlo se přitvrdit při zabíjení minimálně těch dvou z člunu, ale jelikož je to PG-13 tak nečekejte žádný maso. Atmosféra, prostředí a jedna solidní lekačka - slabší trojka. (4. komentář, 27. hodnocení)

(Ne)zadaní (2013)

Na pohodu, dobrá, romantická komedie. Lákadlem byl oblíbený Efron a Poots, jinak celkově ten casting byl výborný. Pobavilo, zahřálo.

Cooties (2014)

Všichni tu strašně moc přehrávají, hlavně ty dementní, pošahaný děcka. (Nesnáším děti v hororech) Nudná, amatérská sračka. Před filmem se zhulte nebo zhoubičkujte. Hvězda za ten úvod s nugetkama.

Spectre (2015)

Rozhodně lepší než předešlej Skyfall, který nenabídl téměř nic. Spectre není o moc lepší, ale hvězda navíc je za parádní úvod v Mexiku, scény s Bautistou a hlavně jsem se moc nenudil při té šílené délce. Doufám, že 25. Bond bude velkolepý.

Živý terč 2 (2016)

Živý terč s Van Dammem se řadí mezi jeho nejlepší akční filmy té doby a vlastně do dnes je to velice úspěšný akčňák s dobrým příběhem. Až včera jsem zjistil, že je dvojka, takže nezbývalo nic jiného než si to pustit. A je to hodně špatné béčko, se špatným střihem, s debilníma zpomalenýma scénama v 2K16 ? K tomu všemu hrozný slovenský dabing. Potěší maximálně pěkné lokace a Adkins v hlavní roli, kterého beru už delší dobu, jako nástupce Van Damma.

Na jeden nádech (2018)

Celkem fájn scífko s dobrou pařížskou atmosférou. Lákadlem byla Olga. Na jedno zkouknutí dobré.

Plážový povaleč (2019)

O ničem. Nezasmál jsem se ani jednou a vůbec mě to nebavilo.

Máma (2019)

V poslední době jdou do kin většinou Horory, které se mi moc nelíbí. Horory pro náctileté (duchařinky, panenky, píčovinky...) Čekal jsem, že tohle bude ve stejné kategorii, už kvůli propagaci všude možně, ale nakonec mě to mile překvapilo. Teen herci jsou celkem fájn, líbil se mi výběr hudby, film samozřejmě táhne perfektní Octavia a potěší i nějaká ta vražda, kde nechybí krev. Čekal jsem klasickou blbost (nenudil jsem se) takže za mě spokojenost a v kině bych si to možná užil více. Po delší době výjimka, slabší čtyři.