Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Komentář píšu po kompletní 4. sezóně. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a to nejen proto, že jsem taky "geek". Chuck Lore a Bill prady se zase vytáhli. První dvě sezóny byly asi nejsilnější, potom kvalita jednotlivých episod začala více kolísat a z episodického sitcomu se tak trochu stává série. Ale to nám nevadí, my to sledujeme popořadě, že? Celá pětice hlavních hrdinů je dobrá, trochu nad ostatními exceluje Jim Parsons coby Sheldon. Doporučuju! [originál>>dabing, dab. jsem viděl jen 1 episodu - fuj]

Horší už to nebude (2006)

Jeden z mých oblíbených filmů. Najdete tam alegorii, tajemno, ale hlavně humor. Fikce se proplétá s realitou, a přesto nemáte při koukání pocit, že to je nějaké (s prominutím) praštěné fantasy.. Maggie G. hraje moc pěkně, ta postava je z hlediska scénáře i herectví výborná. No a samozřejmě i Will F. je na tu roli jako stvořený. Jediná moje připomínka je k trochu sladšímu závěru, bez něj by to byl film do top10. [originál>>dabing] "Dear imperial swine, .."

How to Make Love to a Woman (2010)

Spousta klišé, předvídatelné až běda, slabota. Něco jsem přidal za pěknou Krysten, ale celkově si tenhle film nezaslouží pozornost dospělého diváka. Nenapadá mě, pro jaké publikum ho natočili?

Tajemství pohlaví (2006) (seriál)

Výborný třídílný dokument, i když pro mne byl asi nejzajímavější první díl. Testosteron rules! Teď už si vždycky budu všímat malíčku a ukazováčku na ruce. A jak se poslední dobou i v mnoha podobných odvětvích ukazuje, existují i mezipolohy, nejsou jenom dva protipóly - ženské vs. mužské myšlení.. Doporučuji a dávám v rámci žánru 90%.

Brouk (2002)

Pěkný kauzální propletenec, který vás donutí udržet pozornost.. Nebo si to budete muset pustit ještě jednou! Mnohé události jsou předvídatelné, ale autorům se podařilo hezky to všechno do sebe zapojit, to vás potěší. A taky příjemný konec, kdy to teprve zaklapne.

Na tuhle nemám (2010)

Několik vynikajících scén, většina situačního humoru plyne z ignorantství zúčastněných, to se vždycky vyplatí. Moje oblíbená je návštěva u rodičů na obědě, tam není ani minuta hluchá! "Underwear would be fine if I were wearing any.." Alice Eve hraje velice milou dívku, jako z pohádky. Pozor chlapci, z pohádky! :-) Jo, a ignorujte plakát / obal DVD, jsou trochu mimo.

Párování (2000) (seriál)

"Giggle loop" - anebo je to "stack"? Pro mne jeden z nejzábavnějších seriálů vůbec, ale chce to originál! I v trochu slabší poslední sezóně jsou špičkové episody, např. ta s telefonováním. Srovnávat to s Přáteli nebo SatC? Těžko. "This is not, I repeat, *not* an American sitcom! "

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Dokonalá postava Charlieho a zejména jeho krásné asistentské suity! Poznal jsem v tom Aarona, kdo máte jeho scénáře rádi, doporučuju. "These things happened. They were glorious and they changed the world... and then we fucked up the endgame."

Ted a spol. (2009) (seriál)

Velká škoda, že to po 13 episodách 2. sezóny Fox utnula. Těšil jsem se na výborné hlášky a vynikající Portii de Rossi.

100 Questions (2010) (seriál)

8. 7. 2010: po 6 episodách to stanice NBC zrušila, ani mne to nepřekvapuje, o kvalitě se tu nedá moc mluvit. Jenom za krásnou tvářičku a přízvuk Sophie Winkleman předávám nějakou tu *.